MEDICÍNA

Flebolog: křečové žíly u žen jsou nebezpečnou patologií. Dnes jej však lze snadno léčit doma.

19.07.2024

Podle statistik jsou křečové žíly a zhoršený průtok krve diagnostikovány u 72% žen nad 50 let (37% žen nad 30 let). Nejnebezpečnější věcí na této patologii je, že se situace časem nezlepšuje: zvyšuje se expanze safenózních žil, což způsobuje otoky končetin, bolest a zvýšené riziko vaskulární trombózy.

Pomocí moderních prostředků však lze tuto patologii snadno vyléčit. Nezávislý chirurg a flebolog, čestný lékař, vědec z České republiky, člen Evropské společnosti flebologů, člen představenstva Asociace flebologů, profesor a vedoucí Lékařského centra pro moderní flebologii, Dr. Martin David, nám vysvětluje, jaké jsou moderní metody léčby křečových žil u žen a mužů.

imgDr. Martin David je jediný český flebolog, který pravidelně přednáší o křečových žilách v předních vědeckých a klinických institucích v Evropě a USA.

- Pane doktore, proč jsou křečové žíly tak nebezpečné pro polovinu lidstva?

Dr. Martin David: Pravdou je, že mnozí si ani neuvědomují, že se jedná o vážnou nemoc, a podceňují její následky. Mnoho lidí doufá, že všechno zmizí samo od sebe, ale faktem je, že to nikdy nezmizí. Křečové žíly mohou nejen zničit život člověka neustálými otoky a bolestí, ale také tím, že se u pacientů vyvinou komplexy. Mimochodem, to vše má své vlastní důvody: u lidí trpících křečovými žilami dolních končetin je vždy pozorována hyperpigmentace kůže, převládá namodralý odstín a v pokročilejších případech se objevují trofické vředy. Lidé obklopení takovými pacienty si všimnou, že to všechno následně vede ke komplexům. Ti, kteří trpí křečovými žilami, by měli změnit svůj šatník, aby skryli problém: nosí uzavřené boty, dlouhé kalhoty a tmavé punčochy.

Hlavním nebezpečím této patologie je však vývoj tromboflebitidy. Tromboflebitida (zánět vnitřní stěny cévy) vede ke tvorbě krevních sraženin, které mohou blokovat lumen cévy tvorbou flebotrombózy a také vstupovat do plic dolními pohlavními cévami. V tomto případě může nastat plicní trombembolická nemoc - závažná a někdy smrtelná komplikace.

Pokud nejsou křečové žíly léčeny, dochází k dynamické žilní hypertenzi: při chůzi se tlak v žilním systému přestane snižovat na hodnoty nezbytné k zajištění normálního prokrvení tkání. Nastává chronická žilní nedostatečnost. Nejprve se objeví otok, poté spolu s tekutinou pronikají krvinky (erytrocyty, leukocyty) do podkožní tkáně. Vyvíjí se lipodermatoskleróza a hyperpigmentace. S následným porušením mikrocirkulace a výslednou stagnací krve kožní buňky odumírají a v důsledku toho se vyvíjí trofický vřed. A to už je invalidita.

Ve skutečnosti lidé, kteří samoléčují křečové žíly (nebo ti, kteří nedělají vůbec nic), žijí s časovanou bombou. Upřímně nechápu, proč to dělají. V současné době existuje poměrně účinná léčba křečových žil. Po 2-3 týdnech můžete na tento problém navždy zapomenout.

- Mluvíte o chirurgických metodách?

Dr. Martin David: Samozřejmě že ne. Ve skutečnosti chci všechny od takových operací odradit. Včetně laserového ošetření. Navzdory vysoké rychlosti prováděných manipulací - a s jejich pomocí kliniky a lékaři, kteří chtějí peníze, přilákají své pacienty, mají tyto operace mnoho negativních důsledků pro zdraví žen, protože mohou vést k odloučení krevní sraženiny. Hlavní nevýhodou chirurgické intervence je však to, že se jedná pouze o estetické odstranění problému, tedy důsledků nemoci, a nikoli její příčiny.

Jak příčina přetrvává, problém se v budoucnu opakuje. A velmi rychle, po 1-2 letech.

Pokud se chcete křečových žil zbavit jednou provždy, musíte příčinu odstranit. Spouštěcí mechanismus při vývoji křečových žil je považován za narušení normálního fungování žilních chlopní s výskytem zpětného toku (refluxu) krve.

imgTvorba křečových žil. Žíla, která funguje normálně bez patologie venózní chlopně (A). Křečové žíly s deformovanou chlopní, zhoršeným průtokem krve a tenkými, rozšířenými žilními stěnami (В).

Během operací se venózní cévy vyprázdní nebo se zcela vyčistí část žíly, avšak při takových manipulacích se normální funkce chlopní neobnoví. To způsobí, že se problém znovu objeví. Proto jsme na naší klinice přestali doporučovat chirurgickou léčbu křečových žil.

- Co byste nyní poradili při léčbě křečových žil?

Dr. Martin David: Například velmi dobrý lék, který vám umožní vyléčit i ty nejpokročilejší křečové žíly, je Varixil Forte, vyvinutý v roce 2024 Českým institutem flebologie. Vzhledem k tomu, že tento produkt je určen k domácímu použití a samotný institut se nezabývá komerčními aktivitami, je ve srovnání s produkty dostupnými v lékárnách velmi levný a opravdu pomáhá!

- Můžete uvést konkrétní příklady léčby křečových žil pomocí tohoto léku?

Dr. Martin David: Ano, samozřejmě. Mohu vám říci o stovkách případů, ale zaměřím se na ty, které nejvíce demonstrují všechny výhody léčby tímto konkrétním produktem:

img
Žena. 54 let.
Žíly se plně zotavily. Doba léčby: 2 týdny.
img
Léčba křečových žil u ženy. 44 let.
Nesnesitelná bolest, která pacienta provázela po dobu 2 let, zcela zmizela. Žíly se uzdravily.
img
Léčba křečových žil. Žena, 62 let.
Doba používání Varixil Forte byla 2 měsíce. Žíly se plně zotavily.

Fotografie jasně ukazují, že Varixil Forte nejen zmírňuje příznaky, ale také spouští regenerační procesy křečových žil. Výsledkem je, že žíly jsou zcela obnoveny.

Na základě výsledků klinických studií i praxe použití Varixil Forte lze považovat za hlavní léčbu křečových žil. A je důležité, aby s ní bylo možné zacházet doma. Koneckonců, mnoho lidí nechce navštívit lékaře. A to je pochopitelné, zejména vzhledem k posledním událostem. Varixil Forte pomáhá individuálně se zbavit křečových žil.

- Varixil Forte je to krém nebo prášky?

Dr. Martin David: Jedná se o speciální gel, který zastavuje vývoj křečových žil a regeneruje žíly díky speciálnímu složení. Varixil Forte - jedinečný patentovaný vývoj našich vědců. Nikde na světě neexistují žádné analogy.

Navíc to není lék, ale zcela přírodní produkt, který eliminuje alergické reakce a další problémy, které mohou nastat během léčby. Rovněž nezatěžuje organismus, což ho nutí zpracovávat širokou škálu chemických sloučenin.

- Pokud produkt se Varixil Forte neprodává v lékárnách, jak ho můžeme získat?

Dr. Martin David: Je to velmi jednoduché, Varixil Forte krém můžete získat kontaktováním Institutu flebologů prostřednictvím oficiálních webových stránek nebo vyplněním níže uvedeného formuláře. Tento produkt se pravidelně účastní různých distribučních programů, díky čemuž je skutečně sociální.

Například nyní se Varixil Forte účastní speciálního programu "Země bez křečových žil ", podle kterého jej lze získat se slevou až 50 %. Nyní porovnejte tuto cenu s cenami léků, které prodávají lékárny.

Varixil Forte pomáhá i v nejpokročilejších případech křečových žil, proto se doporučuje i lidem s těžkou formou onemocnění. Lze jej také použít jako preventivní opatření.

Rád bych se podělil o výsledky klinických studií po dokončení léčebného cyklu Varixil Forte, což příjemně překvapilo mnoho lékařů. Bude to skutečná spása pro pacienty, u nichž se vyvinuly křečové žíly.


1. Účinnost gelu Varixil Forte, vypočtená podle standardní metody (počet uzdravených na celkový počet pacientů ve skupině 570 osob léčených), byla:

- Úleva od bolesti - 99%.
- Snížení otoku nohou - 98%.
- Snížení tíhy a nepohodlí v nohou - 99%.
- Eliminace teleangiektázie - 98%.
- Odstranění křečových žil - 93%.
- Odstranění hyperpigmentace - 96%.

2. Nebyly zjištěny žádné nežádoucí vedlejší účinky, včetně alergických reakcí.

3. Varixil Forte je uznáván jako přední prostředek v boji proti křečovým žilám.


Kromě Česka byl tento produkt v Americe certifikován University of Phlebology and Hematology of New York. Klinické studie tyto údaje plně potvrdily. Američané dokonce získali lepší míru zotavení. Země Latinské Ameriky projevují o tento produkt velký zájem. Všechny testy ukázaly, že tento produkt má extrémně vysokou úroveň účinnosti.


- Myslím, že naši čtenáři budou mít zájem o to, aby se dozvěděli, jak koupit Varixil Forte pomocí speciálního programu.

Dr. Martin David: Tento program se v současné době provádí v některých regionech země. Existuje akutní nedostatek objemu výroby, který by pokryl celou zemi. Když dávka produktu připraveného pro konkrétní oblast skončí, dočasně se "vypne" a znovu čeká na svoji řadu.

Varixil Forte krém je k dispozici se slevou až 50 %. Jediné, co musíte pro získání tohoto produktu udělat, je zanechat žádost na tomto webu ve formuláři níže, s vaším jménem a telefonním číslem, aby vás poradna mohla kontaktovat. Každé město se zobrazí automaticky. Pokud tedy vidíte, že můžete provést objednávku, znamená to, že produkt pro váš region ještě není zcela vyprodán. Osobně garantuji možnost zakoupení produktu každému, kdo nechal své požadavky.

- Možná byste chtěli něco říct našim čtenářům, než rozhovor dokončíme?

Dr. Martin David: Jediné, co chci říct, je nespěchat s předčasnou smrtí, starat se o své zdraví. Možná ani nemáte podezření, že máte křečové žíly. Toto onemocnění začíná zcela nepostřehnutelným způsobem: vzniká tíha a únava v nohou, po velkém úsilí bobtnají, objevují se vaskulární sítě atd. Ve výsledku si ani nevšimnete, že máte několik zdravotních problémů. A to nemluvě o náhlých úmrtích, které jsou obvykle spojeny s rozvojem trombózy. Nečekejte, až bude pozdě! Začněte s prevencí nebo léčbou hned teď. Pokud jde o nás, udělali jsme naprosto vše pro to, aby byla přístupná všem.

img


POZOR! Dejte si pozor na padělky!

Komentáře

imgMarie

Než jsem krém vyzkoušela, měla jsem hrozné žíly. Už jsem o té operaci přemýšlela, ale když jsem zkusila Varixil Forte, uvědomila jsem si, že to vůbec není nutné. Po měsíci používání jsou žíly jako nové. Byla jsem tak šťastná! Překvapuje mě, že se taková nabídka objevila pro všechny.
img

imgJan Pelikán

Nemám žádné problémy s žilami, ale moje matka neví, co má dělat, má s tím velmi velké problémy. Objednám tento produkt od vás, doufám, že to pomůže, zejména pouze za 890CZK.

imgEva

Koupil jsem tento krém se slevou 50%! Neváhejte se tedy tohoto programu účastnit, již byl spuštěn v různých městech. Poprvé jsem slyšela o Varixil Forte před třemi měsíci a okamžitě jsem si ho objednala. Měla jsem hrozné problémy s křečovými žilami, ale tentokrát jsem dosáhla výsledků za sedm dní! Užívám si život !!!
img

imgLenka

Nedávno jsem sledovala program o křečových žilách, kde hovořili o tomto produktu a o tom, že je nejlepší na světě pro léčbu křečových žil.

img - Lucka

Také jsem objednala, řekli, že jsem žádost podala včas. Slíbili, že dodají krém do 2 dnů, takže teď čekám

imgŠárka Široká

Nečekala jsem, že po použití gelu budu mít tak dobré výsledky. Nejprve nepohodlí zmizelo a pak vše začalo vizuálně vypadat lépe. Moje nohy jsou teď úplně zdravé! Jste prostě super!!:).
img

imgVeronika

Rozhovor je velmi zajímavý, děkuji! Otevíráte lidem oči!

imgPavla

Jste si jisti, že nejde o podvod? Proč prodávají přes internet?

imgTeteza

Přihlašuji se k doporučením. Začala jsem mít problémy se žilami. Šla jsem k flebologovi, ten mě vyšetřil a řekl, že potřebuji urgentní léčbu. Předepsal mi léky za 2600 korun, které ani nepomohly. V práci mi byl doporučen Varixil Forte. Během týdne se tyto hrozné žíly zmenšily :)
img

imgOldriška

Pavlo, přečetla jste si článek? Prodávají online, protože chtějí pomoci! A jaký podvod může být, pokud je cena se slevou až 50% za balení? Objednala jsem si už dávno, zásilku mi přinesl kurýr, vše jsem zkontrolovala, prozkoumala a až poté zaplatila. Zeptejte se na to, neváhejte!

img Natálka

Říkám o své vlastní zkušenosti: výsledek léčby je nesrovnatelný! Sáma jsem to použivala a objednala pro svou matku. Obě jsme měli žíly zpět do normálu. Jsme velmi spokojeni Objednejte to své mámě, neváhejte!
img

imgKateřina Beránková

Nedávno jsem začala mít křečové žíly, jednou jsem viděla, jak to všechno může skončit na příkladu kamarádky. Poradila mi Varixil Forte. Hledala jsem na Googlu a našla jsem tento článek :))

imgMichal

Přečetl jsem si recenze a uvědomil jsem si, že si to mám koupit :)

imgVeronika

Věřte tomu nebo ne, ale měla jsem stejný problém, nohy jsem měla neustále oteklé, objevily se tyto "hvězdy", už jsem byla v zoufalství, ale naštěstí jsem objevila Varixil Forte, tento produkt je úžasný, doporučuji ho každému

imgHelena

Krém jsem si také objednala před několika dny, vůbec nic komplikovaného. Přišel ke mně poštou už druhý den. Právě jsem to začala používat. O výsledcích napíšu později. Moc děkuji!

imgKarolina

Pokud byste o tom neřekl, tento produkt bych nikdy nenašla. A pravděpodobně by za pár let zemřela. Měli jste vidět mé žíly, než jsem začala používat tento gel.

imgLucie

Výsledek předčil moje očekávání. Celý léčebný cyklus mi trval 1 měsíc, nyní je vše v pořádku! Moje nohy začaly vypadat jako dřív.

imgAlena

Právě jsem si objednala krém ze speciálního programu.
Varixil je k dispozici se slevou až 50%, pospěšte si!
Zavolali mi velmi rychle a potvrdili objednávku. Už se nemusím stydět za nohy.

imgBarbora

Byla jsem vyléčena za 2 týdny s Varixil Forte. Cítím v nohou lehkost. Před tím chodila jako stará žena. Moje nohy byly neustále oteklé a bolelo to. Navíc nevypadali moc dobře kvůli křečovým žilám. Tento produkt je prostě super!

imgAnička

Přečetla jsem si článek a hned jsem se rozhodla to objednat. Nevíte, co jsem už stihla vyzkoušet, ale křečové žíly nikam nemizely.

imgIsabel

Lidé, kde jste to koupili? Lékárny tento výrobek neprodávají a já se bojím koupit jej přes internet. Nechci narazit na faleš, protože si myslím, že to nebude fungovat.