Výsledky se mohou lišit v závislosti na individuálních vlastnostech vašeho těla

ortopéd

Nejlepší přípravek na bolesti kloubů a kostí je nyní k dispozici také v Česku

Jan Kodada je profesionální ortoped s 20letou zkušeností. Dlouho léčil své pacienty pomocí tradičních metod. Žádná z nich však nepomohla dosáhnout 100% výsledku. Nakonec se Kodadovi podařilo najít přípravek, který jednou provždy odstraní bolest kloubů a kostí.

Specialista souhlasil s tím, že povypráví o svém objevu, a také vysvětlil, proč byl propuštěn z nemocnice, kde pracoval více než 15 let.


Pane Kodada, řekněte nám prosím více o vaší metodě léčby kloubů

Dlouho jsem léčil své pacienty pomocí tradičních metod. Mluvím o kompresích, silných lécích proti bolesti, antibiotikách. To vše mělo jen dočasný účinek a moji pacienti se ke mně vraceli a stěžovali si na nová, závažnější stadia artrózy a jiných nemocí. Je smutné, že naše léčiva nejsou schopna ničeho jiného.

Před rokem onemocněla moje matka, artritida ji téměř ochromila. Nic nepomohlo a já jsem se rozhodl jít do extrémů, tak jsem kontaktoval své kolegy ze švýcarské kliniky. Byli to oni, kdo mi řekl o přípravku Ostex.

Je to nový objev švýcarských vědců?

Přesně tak. Tento přípravek je v Evropě široce používán, ale stále se nedostal do naší země. Jeho působení se liší od všech tradičních metod léčby, protože je založeno na šetrné péči o vaše klouby.

Ostex jedná ve třech směrech současně:

  • Rychle zmírňuje bolesti a křeče
  • Zmírňuje zánět
  • Urychluje proces regenerace tkáně
  • Vylučuje možnost relapsů

Moje matka po prvním použití cítila zlepšení: bolest zmizela a otok se významně snížil. Za týden mohla moje máma chodit sama s pomocí berlí a za měsíc byla nemoc úplně pryč .

po
před

Už je to více než 6 měsíců, moje matka si od té doby nestěžovala na bolesti kloubů ani kostí. Říká, že se cítí o 20 let mladší.

Je to opravdu skvělý přípravek. V jakých případech to doporučujete svým pacientům?

doporučuji Ostex pro všechny, kteří trpí jakýmkoli onemocněním pohybového aparátu: artritida, polyartritida, periarteritida, dna, artróza, osteochondróza a další.

Doporučuji také používat gel Ostex v případě zranění a podvrtnutí, protože podstatně zkracuje dobu zotavení. Je to nezbytný prostředek pro profesionální sportovce a lidi, kteří vedou aktivní životní styl.

Russell Casey

profesor Ženevské lékařské instituce, tvůrce Ostexu:

Dlouho jsme chtěli vytvořit víceúčelový přípravek, který by zcela vyřešil problém dysfunkcí pohybového ústrojí. Před dvěma lety se nám podařilo ho vyrobit. Ostex působí díky přírodním složkám, proniká hluboko do tkání, regeneruje je a posiluje. Poslední výzkumy ukázaly, že 97% pacientů po prvním použití pocítilo velké zlepšení. To je skutečný průlom v moderní medicíně.
Je pravda, že poté, co jste začali doporučovat Ostex v místní nemocnici, reagovali správci kliniky negativně a vy jste dokonce musel rezignovat?

Bohužel je to pravda. Je třeba pochopit, že moderní medicína je především podnikání. Nemocnice aktivně spolupracují s lékárnami a není pro ně výhodné doporučovat přípravek, který pacientům pomůže příliš rychle. Pak by neexistovala poptávka po jiných lécích.

Nesouhlasím s tímto přístupem, a proto jsem se rozhodl napsat svou rezignaci. Stále však pokračuji v konzultacích se svými pacienty a nikdo z nich nezanechal negativní recenzi přípravku Ostex .

Hlavní otázkou tedy je, kde je možné najít tento gel? Pokud vím, neprodává se v lékárnách.

- Ostex lze objednat pouze na internetu prostřednictvím oficiálních stránek výrobce. Nikde jinde ho nenajdete - jedná se o 100% originální produkt.

Níže naleznete odkaz na stránky Ostex. Děkujeme!

Objednat

Komentáře
Jana
Pracuji jako prodavačka 3 roky. Znamená to, že každý den stojím na nohou 12 hodin. Ostex mě zachránil v pravém smyslu toho slova! Když jsem se vracella domů, bolely by mě nohy jako peklo, klouby byly jako v plamenech; začala jsem používat gel a po druhém použití jsem si všimla výsledků. Otoky a zánět se snížily, bolest ustala. Teď se cítím skvěle a můžu si svou práci užít. Takže to všem doporučuji.
18.07.2024
Radka
V tuto chvíli na nic nevěřím. 5 let trpím artritidou, zkusila jsem všechno, změnila jsem několik lékařů - žádný účinek. Možná bych měla opravdu zkusit Ostex .
18.07.2024
Hana
Objednala jsem Ostex pro mou babičku. Měla vážné potíže s nohama, tak vážné, že lékaři říkali, že jí neexistuje způsob, jak jí pomoci. Jen jí předepsali léky proti bolesti. Všichni jsme se báli, že se brzy bude muset pohybovat na invalidním vozíku, protože stěží mohla chodit. Ale tento přípravek ji doslova postavil zpátky na nohy! Nyní si může dokonce dojít do obchodu úplně sama. Nepřestává mi děkovat.
19.07.2024
Roman
Já ttoo nevidím jako důvod k rezignaci, takže byl vyhozen, protože pomáhal lidem? To teda máme zdravotnictví.
19.07.2024
Marie
Taková onemocnění se nemohou objevit jen tak, to je genetika. Doufám, že se mi to nestane.
19.07.2024
Jitka
Nemůžete to s jistotou vědět, každý lékař by vám řekl, že to nebývá jen kvůli špatným genům. A mimochodem, Ostex je také skvělá metoda prevence. Koupila jsem ho pro manžela, začínaly ho bolet nohy.
20.07.2024
Eva
Ostex se ukázal jako velmi užitečný. Před rokem si manžel zlomil ruku. Kosti se hojily velmi pomalu a dost ho bolely. Lékaři nevěděli, co mají dělat, tak ho neustále krmili léky proti bolesti. Pak našla moje dcera Ostex na internetu. Recenze byly pozitivní a my jsme se rozhodli objednat. Bolest zmizela jako mávnutím proutku. Můj manžel se zotavil za necelý měsíc!
20.07.2024
Saša
To mě děsí nejvíc, protože moje matka po celý život trpí bolestmi kloubů. Myslím, že jí ten gel objednám.
21.07.2024
Michal
Doporučuji tento gel každému, kdo se věnuje sportu nebo byl v minulosti aktivní sportovec. Jsem bývalý fotbalista, pořád rád hraji 1-2krát týdně. Proto mám neustále nějaká zranění, většinou podvrtnutí. Ostex mi hodně pomáhá. Jednoho dne jsem si vymkl kotník, myslel jsem si, že nebudu moci hrát nejméně měsíc. Ale problém byl pryč za několik dní. A tak je to pokaždé. Pár dní - a jsem zpět ve hře.
21.07.2024
Taťána
Četla jsem také spoustu recenzí, tak jsem se rozhodla to zkusit. Je to už 3 roky, co jsem začala trpět bolestmi kloubů. Produkt používám pouze 3 dny, zatím žádná reakce ...
22.07.2024
Nela
Přípravek je opravdu dobrý, ale neočekávejte zázraky. Pokud máte těžkou artritidu, pochybuji, že by něco pomohlo.
22.07.2024
Jiřina
Ostex je velmi dobrý pro starší lidi. Moje matka ho používá déle než rok a nyní nemá problémy s klouby. Ale můžete si objednat pouze online, neviděla jsem ho v obchodech.
23.07.2024
Pavla
Moje klouby mě začnou trápit, když se změní počasí! Myslela jsem, že mi nic nemůže pomoci. Zkusím si objednat tento přípravek.
23.07.2024

Objednejte si Ostex. Buďte zdraví!

Objednat

Počkejte!

Speciálně pro vás! Promo pouze dnes, nabídky cen za 50% slevu!
Objednat