"Když vám klouby neumožní vést normální život, můžete jen doufat v zázrak!" - exkluzivní rozhovor s mužem, kterému se podařilo udělat zázrak!

Komentáře: 33

Dnešním hostem je legendární inovátor z Plzně, ČR - MUDr. Petr Homolka, PhD.

Dobrý den, pane Homolko. Řeknete nám něco málo o sobě?

Narodil jsem se v Brně a vystudoval jsem lékařskou univerzitu ve stejném městě v roce 1975. Svoji ženu Janu jsem potkal na vysoké škole. Do roku 2009 jsem působil jako ortoped.

Co se stalo v roce 2009 a proč jste zanechal své práce ortopeda?

V roce 2007 Janě diagnostikovali osteoartritidu v koleni. Byl to pro nás oba zlomový moment a měli jsme pocit, že se náš život už nemůže obrátit k lepšímu. Během následujících 2 let jsme zkusili všechno: fyzioterapii, vynechání cvičení, různé vitamíny a doplňky stravy (chrondroitin, glukosamin, MSM a další), gely, masti. Bylo to úplně k ničemu. Nic nefungovalo a my jsme byli stále zoufalejší. Nechtěl jsem věřit, že skutečně není nic, co by mé ženě pomohlo a ani já jako vystudovaný zkušený lékař si nevím rady. Naše zdravotnictví mě zklamalo. Existoval vůbec způsob, jak mohu sobě a svým blízkým dopřát dlouhý a šťastný život? Začal jsem pátrat.

Jaký výzkum jste udělal? Řekněte nám o tom více.

Když jsem si uvědomil, že moje žena za několik let neude moci chodit, rozhodl jsem se udělat vše pro to, abych tomu zabránil. Začal jsem s výzkumem. Studoval jsem všechny materiály o poruchách kloubů, které jsem našel. Musel jsem řešit fyziologii, psychosomatiku, biochemii - vše, co vás napadne. Utratil jsem téměř všechny své peníze, abych objevil tajemství nejlepších specialistů v tomto oboru z Asie, kteří pacientům s koubními poruchami rozumí více, než my.

V prosinci 2009 jsem si uvědomil, že když smícháte určité ingredience, můžete vytvořit produkt, který se s bolestmi kloubů dokáže vypořádat jednou provždy. Čekalo na mě ale překvapení: ingredience, které jsem potřeboval, v naší zemi nebyly běžně v prodeji. Půjčil jsem si peníze a objednal si je z Asie. Dorazily o měsíc později, ale s nimi dorazilo i další překvapení - nepodařilo se mi najít nikoho, kdo by pro mě produkt namíchal v laboratorních podmínkách. Nakonec mě zachránili přátelé z univerzity. O tři týdny později jsem konečně získal správný postup a Jana můj lék vyzkoušela.

Můj bože! Moje štěstí nezná hranic!

Co se stalo?

Jan se začala každý den cítit lépe a lépe. Po 7 dnech léčby šla sama do obchodu nakoupit. Na tváři se jí objevil úsměv, který jsem již dlouho neviděl. A po dalších 2 týdnech byla její artrtida úplně pryč! Znělo to příliš skvěle na to, aby to byla pravda, ale testy prokázaly, že je Jana úplně zdravá. Byl jsem v sedmém nebi, tohle pro mě bylo skutečné vítězství!

Jste skvělý muž a jdete nám všem příkladem! Povězte nám o tom, jak jste pokračoval ve svém úsilí.

Nebylo to hned. Nejprve jsme si jen užívali života a cenili si každé chvíle. V té době se nám s Janou narodila dcera. Jana byla za můj lék velmi vděčná, protože těhotenství představuje velikou zátěž pro klouby.

Jednou večer se mě Jana zeptala, jestli je v ČR hodně lidí, kteří trpí bolestí kloubů. Podívali jsme se spolu na statistiky a zjistili jsme, že existuje spousta lidí, kteří mají tento problém. Více než milion lidí v ČR trápí bolesti kloubů. Žena mi položila otázku, která změnila můj život navždy: "Dokázal bys těmto lidem pomoci stejně jako mně? Dopřát jim štěstí?" V tu chvíli jsem se do ní zamiloval znovu. Tato žena je to nejlepší, co mne kdy potkalo. Musel jsem s ní souhlasit. Trvalo mi asi 3 roky, než jsem složení přípravku vyladil a vytvořil Ostex - nejlepší lék, který si obyvatelé naší země mohou dovolit.

Zní to skvěle. Řekněte nám o Ostex více.

Jana a já jsme dokázali to, co před námi nikdo nedokázal. Ostex je revoluční gel na bázi přírodních složek:

- zázvorový extrakt;

- rozmarýnový olej;

- olej a extrakt z listů eukalyptu;

- skořicový olej;

A mnoho dalších pomocných přísad.

Většina těchto ingrediencí se u nás bohužel neprodává, takže jsme si je museli přivézt z Asie.

Díky svému jedinečnému složení Ostex dokáže léčit všechna kloubní onemocnění:

- artritida

- artróza

- koartróza

- osteoartritida

- osteochondróza

- osteochondritida

- osteoporóza

- zranění menisku

- gonartróza

To je neuvěřitelné! Jste skutečně velkým vynálezcem dnešní doby. Jak jste to dokázal?

Zapomínáte na to, že to stálo léta tvrdé práce. Příští rok oslavíme naše 10. výročí. Během této doby jsme pomohli 17 934 lidem žít život naplno a zapomenout na bolesti kloubů jednou provždy.

Nedělali jsme to jen proto, abychom vydělali peníze. Chtěli jsme pomoci lidem zlepšit jejich zdraví. Možná si myslíte, že jsme staromódní. Každý měsíc pořádáme loterii a rozdáváme hodnotné ceny lidem, kteří používají naše produkty:

Kde mohu sehnat Ostex?

Bohužel zatím není možné náš produkt koupit v lékárnách. Lékárny jsou řízeny velkými společnostmi a často nespolupracují s malými nezávislými dodavateli. A když ano, prodávají jejich produkty za velmi vysoké ceny. Některé z léků, které v lékárně koupíte, mají příšerné vedlejší účinky.
Máme oficiální webovou stránku , na které si můžete objednat originální Ostex.

Co byste chtěl popřát našim čtenářům?

Jana a já jsme se rozhodli snížit cenu Ostex o 50%. Nyní této nabídky může využít každý až do 22.07.2024 včetně! Po tomto datu bude Ostex zase za plnou cenu.
Buďte zdraví! Zdraví je to nejcennější, co máte. Žádné množství peněz vám nepřinese štěstí.

Přeji vám hodně štěstí!

KOUPIT Ostex
33 nových komentářů

Karolína Kadeřábková

Doktore Homolko, jsem vám za tento lék velmi vděčná. Dlouho jsem hledala něco takového. Čekám, až mi dorazí balíček. Děkuji vám!

před hodinou

Marie Janečková

Měl jsem artritidu a teď je to minulostí! Děkujeme za tento nástroj!

před hodinou

Zuzana Kameníčková

Já vás moc podporuji! Váš produkt je skutečně efektivní! Kolena ani lokty už mě nebolí!

před hodinou

Ondřej Polák

Děkuji za tento hřejivý gel!!! Zachránil jste nejen svou ženu, ale také spoustu dalších lidí. Nedávno jsem se rozhodl vyzkoušet Ostex na krční páteři. Mám osteochondrózu a předtím mi nic nepomohlo. A tento přípravek během několika minut zmírnil bolest a zánět. Doufám, že se to v budoucnu nezhorší.

před hodinou

Petr Franěk

Ondřeji, nebojte se a používejte Ostex i nadále. Je nutné dodržovat pokyny k používání této masti.

Hodně štěstí, Petr.

před hodinou

Andrej Horák

Může mi někdo pomoci? Trpím silnými bolesti zad. Jsem z toho úplně vyčerpaný. Nevím, co mám dělat. Beru různé pilulky, používám všelijaké gely, ale nic mi nepomáhá :(

před hodinou

Karel Mařík

Vyzkoušejte Ostex a nebudete litovat. Také jsem měl problémy s klouby a nemohl jsem chodit. Musím poděkovat své matce, která někde tento gel našla a řekla mi, abych ho použil. máma to koupila před 6 měsíci a zaplatila plnou cenu a nyní je na něj 50% sleva. Radši jsem si objednal další dva balíčky. I když nyní nemám žádné problémy s klouby. Můžu se normálně hýbat. Takže i s vámi bude všechno v pořádku!

před hodinou

Nataša Dubová

Jak si objednat gel s 50% slevou?

před hodinou

Jan Rampa

Natašo, zde je odkaz na oficiální webovou stránku , ale doporučuji vám, abystete si pospíšila, jinak lék nebude zdarma. Mně moc pomohl.

před hodinou

Nataša Dubová

Děkuji, Jane, už jsem si produkt objednala. Za jak dlouho mi přijde?

před hodinou

Jan Rampa

Natašo, dorazí asi za 3 dny)

před hodinou

Irena Hamáčková

Tento gel jsem objednal před dvěma měsíci pro svou sestru. Trpěla artritidou dlouhou dobu. Moje sestra je velmi vděčná, že jsem jí koupil tento přípravek. Nyní nemá problémy s klouby.

před hodinou

Michael Karlovič

Je tento gel opravdu tak účinný? Možná bych si měl také objednat. 50% sleva.

před hodinou

Jonáš Bláha

Také jsem o tomto léku už slyšel. Mám pocit, že si ho objednal některý z mých přátel. Už dva roky mám problémy s nohama. Bolest je někdy nesnesitelná a lékaři mi nebyli schopni pomoci. Rozhodl jsem si, že si také objednám Ostex. Zkusím to.

před hodinou

Josef Otčenášek

Zdá se, že má spousta lidí problémy s klouby. Před měsícem jsem viděl reklamu na Ostex a musím potvrdit, že mě tento produkt zachránil před osteochondrózou. Pomáhá mnohem rychleji, než jiné přípravky.

před hodinou

Alan Jonák

Pomůže to? Víte to někdo? Lékárny a lékaři jsou k ničemu.

před hodinou

Linda Svobodová

Alane, určitě vám to pomůže. Tato mast je efektivní a nemá žádné vedlejší účinky. Pospěšte si a objednejte si ji! Ostex mi pomohl zbavit se bolesti zad!

před hodinou

Jana Marečková

Děkuji, Ostex mi moc pomohl! Objednala jsem si ho z oficiální webové stránky. Neodkládejte svoji léčbu. Je lepší začít se léčit ihned, než později litovat.

před hodinou

Sandra Nováková

Děkuji, pane Homolko. Kdyby nebylo vás, nikdy bych nevěřila, že Ostex funguje. Můj manžel má už pět let stejný problém, jako vaše žena. Opravdu se trápil. A nyní zase běhá jako když mu bylo 18 let.
Balíček s mastí dorazil velmi rychle.

před hodinou

Petr Franěk

Sandro, to zní dobře. Řekněte mi, jak dlouho mu trvalo se uzdravit.

Díky, Petr

před hodinou

Sandra Nováková

Petře, trvalo to asi měsíc. Nyní se pohybuje bez problémů a nestěžuje si na bolest. Mám velkou radost.

před hodinou

Petr Franěk

Skvělé, děkuji vám, Sandro.

Díky, Petr

před hodinou

Helena Janecká

Výsledky předčily všechna má očekávání. Zbavila jsem se ischiasu navždy! Objednala jsem to také pro své přátele. Jeden má boleti zad a druhého trápí bolavý loket.

před 57 minutami

Lenka Klementová

Právě jsem vyplnila formulář na stránce…
překvapilo mě, že je to opravdu zdarma!
Napsala jsem jim svoje telefonní číslo a za několik minut mi zavolali a potvrdili objednávku. Chci žít bez bolesti a opět s radostí chodit na procházky)

před 55 minutami

Katka Lukavská

Také jsem si to objednala. Několik dlouhých let mě trápila artritida. Kdykoli se změnilo počasí, trpěla jsem bolestí. Ostex mi pomohl během několika týdnů. Ani jsem nechtěla věřit, že je to možn.

před 53 minutami

Jitka Břichatá

Jeden náš přítel prodává tento gel v lékárně za přibližně 60 eur, proto jsme si ho nekoupili. Když jsem viděl tuto nabídku, okamžitě jsem se rozhodl ho koupit s 50% slevou. Jsme v důchodu a nemáme moc peněz. Koleno mě už netrápí, teď můžu pracovat na zahradě. Dík!

před 48 minutami

Petr Franěk

Slyšel jsem o tom, že v lékárnách ho prodávají strašně draze. A vydělávání peněz na úkor pacientů je špatné. Pokusíme se zarazit lékárny, kde se naše výrobky prodávají.

Díky, Petr

před 36 minutami

Sofie Boráková

Ostex mi pomohl zbavi se dny už po jediné kůře. Od té doby ho mám stále po ruce, pro všechny případy.

před 36 minutami

Michal Kováč

Také jsem si to objednal na webové stránce. Pokud máte problémy s klouby, neexistuje nic lepšího, věřte mi. Doručení je velmi rychlé. Můj balíček dorazil za 3 dny.

před 39 minutami

Petr Franěk

Děkujeme, Michale! Snažíme se doručovat Ostex co nejrychleji, aby lidé mohli začít produkt hned používat.

Díky, Petr

před 36 minutami

Jana Farská

Přečetl jsem si váš článek a rozhodl jsem se okamžitě objednat tento gel se slevou 50%, abych to nejprve vyzkoušel. Příběh Petra a jeho manželky mě inspiroval. Jde o to, že obvyklé metody léčby u mě fungovaly, ale ne dlouho. Lékaři uvedli, že artritidu je těžké vyléčit. Nyní bych rád napsal něco o výsledcích. Ostex byl dodán velmi rychle. Už po jedné jediné aplikaci jsem pocítil takovou úlevu, že jsem se rozhodl podělit se o svou radost s ostatními lidmi. Jsem tak rád, že mohu znovu žít normální život!

před 31 minutami

Zuzana Petrová

Může mi někdo prosím říct, kde tento produkt seženu? Neviděla jsem ho v lékárnách a trochu se bojím objednávat přes internet. Nechci koupit nějaký padělek, který by byl k ničemu.

před 27 minutami

Petr Franěk

Opět zde uvádím, že Ostex si lze objednat POUZE na našich oficiálních webových stránkách . Stačí když kliknete na tlačítko výše. Rád bych připomněl, že Ostex nyní získáte zdarma, ale tato akce nebude trvat dlouho, takže si pospěšte!
Prosím dávejte si pozor na padělky.

Díky, Petr

před 15 minutami

KOUPIT Ostex

Počkejte!

Speciálně pro vás! Promo pouze dnes, nabídky cen za 50% slevu!
Objednat