DOĞAL İÇERİKTEN PROSTAT KANSERİNE MUCİZEVİ ÇÖZÜM! PROSTAT KANSERİNE NASIL BİR ÇÖZÜM OLUR ? Türkiye'de ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN BAŞ ÜROLOG UĞUR TOPRAK İLE RÖPORTAJ.

Baş ürolog, Türkiye Cumhuriyeti Üroloji Derneği Vakfı.

Uğur Toprak
Dottore in Scienze mediche, Professore di categoria superiore, Reproduttologo, Tıp Bilimleri Doktoru, Kıdemli Profesör, Üreme uzmanı, Androloji Bölümü Bilimsel Direktörü, Türkiye Cumhuriyeti Ulusal Üroloji Araştırma Enstitüsü..

İş deneyimi: 30 yıldan fazla

PROSTAT'IN İLK BELİRTİLERİ NELERDİR:

 • Sık idrara çıkma
 • Azalan güç (erektil disfonksiyon)
 • İdrarla ilgili sorunlar
 • Kasık ve alt sırtta şiddetli ağrılar
 • İlk aşamada, hastalık ciddi seviyede kendini gösteremez, ancak azalan güç ve idrara çıkma ile ilgili problemler, prostatitin ilk belirtilerindendir. En önemli şey erken müdahale etmek. İktidarsızlık: Bu, bu hastalığın hafif sonuçlarındandır. Bir tümörün oluşumu daha tehlikeli sonuçlar ortaya çıkarabilir. Uzmanlara göre prostat kanserine yol açan prostat adenomu ciddi sonuçlar arasındadır. .

  Bu nedenle, prostatit hastalığı, bir erkek için tedbir alınması gerekilen çeşitli tehlikelere sahiptir:

  İKTİDARSIZLIK-PROSTAT ADENOMU-PROSTAT KANSERİ

  Prostat tümörü çıkarıldı. (çap 65 mm)

  İktidarsızlık prostatiti olan her erkekte görülür. İlk belirtiler her zaman bu şekildedir.

  Prostat kanseri, prostatitin ileri evrelerinde ortaya çıkar, ancak nadir değildir. Prostatı tedavi etmeyen ve onunla yaşayan erkekler aslında "ateşle oynuyorlar". Kaliteli yaşam ve iyi bir ereksiyon elde etmek istiyorsanız, mutlaka tedavi olmalısınız ve bunu mümkün olan en kısa sürede yapmanız gerekir.

  Sorun şu ki, çoğu hasta yardım için doktorlara gitmiyor. Bir taraf hastalığı tehlikeli görmez, diğer taraf utanır. Sonuç olarak, acı çekenlerin hastalığı görmezden geldiği bir durumla karşılaşırız. Yardım isterlerse, genellikle kanserli tümörün gelişmeye başladığı zamanlar olur.

  Prostat kanserinin çıkarılması için cerrahi müdahale

  Prostatitin, ana tehlikelerinden biri prostatın büyüyüp kanserli bir tümöre dönüşmesi olan ölümcül bir hastalık olduğudur. Bu da genellikle hastaların ölümüne sebep olur. Kontrol ve tedavi olmadan ertelenen hastalık hızla gelişir, zaten 1-2 yıl içinde kanserin başlamasına neden olur.

  Ancak şimdi erkekler, kliniğe düzenli bir ziyaret yapmadan bu hastalıktan kurtulmak için eşsiz bir fırsata sahipler.

  Gerçek şu ki, 2023'de, mümkün olan en kısa sürede prostatın işlevini geri kazandıran, iltihabı ortadan kaldıran devrim niteliğinde bir ilaç ortaya çıktı. Ayrıca kronik prostat’ı tamamen iyileştirir ve cinsel ilişkinin gücünü ve süresini büyük ölçüde artırır. Bu ilacın adı Erectin'tir. Amerika Birleşik Devletleri'nden tıp bilimcilerinin gelişmesinde önemli rol oynayan, Erectin uygun fiyatlı bir üründür..


  2016 yılında üroloji alanında Avrupa'nın önde gelen bilim merkezi olan Üroloji Enstitüsü'nde, prostat ile mücadele için oluşturulan yeni nesil ilaç – Erectin'in, klinik denemeleri başarıyla tamamlandı. Enstitünün Basın Ofisi aşağıda belirtilenleri açıkladı:

  1. . Standart yönteme göre hesaplanan Erectin'in, etkinliği (iyileşen hasta sayısı, tedavi gören 100 kişilik gruptaki toplam hasta sayısına göre) � idi.

  2. İlacın seyrinin tamamlanmasından sonra (altı ay içindeki gözlemlerin sonuçlarına göre) hastalık belirtilerinin olmaması � idi.

  3. İlacın aylık kullanımından sonra, tüm hastalar libido ve potenste önemli bir artış kaydetti.

  4. İlaç, test edilenlerin �'inde cinsel eylemin süresini artırabildi.

  5. Alerjik reaksiyonlar da dahil olmak üzere istenmeyen yan etkiler tespit edilmemiştir.

  6. Devrim niteliğindeki ilaç Erectin prostat'a karşı mücadelede önde gelen ilaç olarak kabul edilmektedir.


  Uzman yorumları:
  Mücahit Keskin
  Üroloji kliniği müdürü, üronefroloji ve insan üreme sağlığı araştırma enstitüsü müdür yardımcısı, Türkiye Bilimler Akademisi muhabir üyesi, profesör, tanınmış ürolog.

  İş deneyimi - 15 yıldan fazla

  2018 yılına kadar ülkenin prostat tedavisi için etkili ve en önemlisi uygun fiyatlı bir çaresi yoktu. Bu kötü sonuçlara yol açtı, hastalık oranı yetişkin nüfusun E'ine ulaştı. Tablo korkunç bir şekilde, genç erkeklerin 0'unu oluşturuyor. Erectin, erkeklerin kurtarıcısı olan prostat tedavisinde bir devrimdir. Ürünün etkisi Amerika ve diğer Avrupa ülkelerinde pratikte kanıtlanmıştır. Eşsiz bileşimi ve in vivo hücreler üzerindeki etkisi Erectin'i prostat için vazgeçilmez kılmıştır.

  İlaç klinik olarak test edilmiştir. Sonuçlar uzman ürologlar için gerçekten çok şaşırtıcıydı. Tüm hastaların yaklaşık �'i nüks olmadan iyileşti. Diğer tüm semptomlar tamamen ortadan kalktı ve prostattaki inflamatuar süreçler durdu. Bununla birlikte, kalan %2'lik hastada bir miktar nüks olmuş olabilir ve bu durum daha sonra Erectin kullanımıyla ortadan kalkmıştır.

  Ayrıca, Erectin'teki benzersiz bileşenlerin kombinasyonu sayesinde, cinsel ilişkilerde güç ve süre olarak çok belirgin artış vardır.

  Erectin başarılı bir üründür, çünkü sorunu genel olarak çözer. Bir erkeğin tüm genitoüriner sistemi üzerinde olağanüstü bir iyileştirici etkisi vardır. Basitçe söylemek gerekirse, ilacın seyrinden sonra erkek vücudu 25 yaşında olduğu gibi çalışmaya başlar. Bu yüzden tüm erkeklere tavsiye ederim. Prostat olmasa bile, ilaç etkili önleme yapacak ve gücü büyük ölçüde artıracaktır.

  Amerika’ya ek olarak, ilaç WHO tarafından onaylanmıştır ve Avrupa Birliği genelinde satış için yetkilendirilmiştir. Klinik çalışmalar Avrupa verilerini tamamen doğrulamıştır. İngilizler bile daha yüksek bir iyileşme oranına sahipti.

  Şu anda, Erectin sadece resmi web sitesinden sipariş verilerek temin edilebilir. Eczane zincirlerine girmeyi defalarca denedik ama mümkün olan en yüksek fiyatı belirleyip bizim onayımız olmadan birkaç kat daha pahalıya satmak istiyorlar. Hatırlayın, tüm Üroloji Derneği Vakfı gibi Üroloji Enstitüsü de ticari bir yapı değildir. Kazanmak için hiçbir nedenimiz yok. Biz sadece tüm nüfusun bu ürünü almasını sağlamak istiyoruz. Bu nedenle, bilimsel araştırmalardan kaynaklanan farkı telafi ederek zararına satıyoruz. Eczane zincirlerinin asıl amacı para kazanmaktır. Bu nedenle, fiyatlandırma konusunda onlardan daha farklı yaklaşımlarımız var.

  194 yorum

  Yaklaşık bir ay önce sipariş verdim. Etkisini ilk bir haftada göstermeye başladı. Genel olarak, geçireceğim ameliyata ve kontrollere gerek kalmadı, şimdi tüm randevularımı iptal ettim. 54 yaşındayım ama şimdi kendimi daha genç hissediyorum, bu kadarını beklemiyordum.

  12 dakika önce

  Ürünü onaylıyorum! Çözüm süper! Çok uzun zaman değil, yaklaşık bir buçuk ay önce satın aldım, o zamandan beri herhangi bir sorun yaşamadım, bilmiyorum. Daha önce birçok hastanede çeşitli operasyonlarla tedavi edilemeye çalışılsa da Erectin sayesinde prostat tamamen geçmiştir. Ayrıca, ereksiyon önemli ölçüde iyileşti ve cinsel ilişkilerimde daha fazla istekliyim! Herkese tavsiye ederim, özellikle 40 yaşından sonra erkek arkadaşlarıma. Teşekkürler, Erectin.

  17 dakika önce

  Arkadaşlar, bu tarz şikayetleri asla ertelemeyin, geri dönüşü olmaz. Prostat çok tehlikelidir çünkü ilerleyen seviyelerde prostat kanserine neden olabilir. Bir akrabamda aynı şikâyetlerden muzdarip. Kasıklarımda dayanılmaz bir ağrı hissetmeye başladığımda hemen doktora gittim. Bütün yıl boyunca gittim geldim ama sonucunda bir yere varamayacağımı farkettim. Erectin i bir arkadaşım önerdi ve sipariş verdim. Sonuçlar hakkında tekrar yazacağım.

  19 dakika önce

  Son bir buçuk yıldır prostat ağrılarıyla yaşıyordum. Gitmediğim hastane kalmadı, hapları kullandım ama hep yetersiz sonuçlar aldım. İnternetten keşfettiğim "Erectin" 4 hafta içinde çektiğim acı ve ağrılara son derece faydalı oldu. Doktorların yetersiz ilaç ve tavsiyelerini de bıraktığımda gerçekten unuttum.

  20 dakika önce

  Yaklaşık 2-2.5 ay boyunca doktor tarafından reçete yazılan en pahalı ve bilinen ilaçlarla başladım ama hiç faydasını göremedim. İçeriği kimyasal ve yan etkileri çok fazlaydı. Sonuç olarak, tedavi başarısız oldu. İnternette Erectin'te' karşılaştım. Biraz araştırdım. Umudumu kaybetmiş bir şekilde sipariş verdim. Yorumlarda bahsettiklerinden daha da fazlası diyebilirim. Erectin biz erkekler için yüzyılın en büyük icadı!

  24 dakika önce

  Memnun kalacağınızın garantisini veriyorum. Kendim kullandım ve memnun kaldım. İlk başta çok fazla antibiyotik kullandım, masajlara ve terapistlere gittim. Ama kısa süreli rahatlamalardan sonra prostatım belirtileri aynı şiddetiyle tekrar başladı. Erectin! sayesinde 4 aydan az bir sürede çok memnun edici sonuçlarla prostat rahatsızlığımı atlattım.

  27 minuti fa

  Bir gün prostat rahatsızlığına yakalanacağım hiç aklıma gelmezdi. Genç yaşımda , hem özgüven hem de cinsel yaşam olarak psikolojik bir çöküntü yaşadım. Çözüm aradım, umutsuzluğa kapılmadım, her yerde umutsuz bir muamele gördüm. Tedavi için para biriktirmedim. İnternette bir uzmanın yazısındaki tavsiyeye uyarak Erectin siparişi verdim. Prostat rahatsızlığımda sadece Erectin ,bana yardım etti! Bunu beklemiyordum, sonuçlardan çok memnun kaldım.

  30 dakika önce

  Arkadaşlar çok kötü durumdayım. Beş yıldır prostat ile yaşıyorum! Yılda en az on defa kontroller, ilaçlar! Bir çözüm arıyorum, tüm belirtiler zaten orada. Doktorlara gittim, tonla ilaç yazdılar ama hiçbir şey yardımcı olmadı. Sadece geçici iyileştirmeler ve sonunda ağrılara sancılara devam! Artık antibiyotik kullanmak istemiyorum, vücudum kaldıramaz hale geldi. Erectin faydalı olabilir mi ?

  34 dakika önce

  Neredeyse tüm ilaçları kullandım, prostati tedavi edemedim. Pelvisteki durgunluğu azaltmak için yaptığım egzersiz gerçekten yardımcı oldu, ama sonra tekrar ağrılarım başladı ve tüm bu hapları tekrar aldım. Ama Erectin'i kullandıktan sonra her şey bir kez ve herkes için halledildi.

  37 dakika önce

  Kocamın da bu tarz şikayetleri vardı, uzun süre tedavi etmeye çalıştı ama hiçbiri işe yaramadı. Daha sonra bir doktor, prostate neden olan bakterilerin, kocamın kullandığı antibiyotiklere alıştığını söyledi. Bu yüzden Erectin'i tavsiye etti. Kocam çok memnun kaldı ve neden daha önceden bunu keşfedemediğimizi sorup durdu.

  49 dakika önce

  Önce ürünü araştırdım, Erectin.konusunda bir doktora danıştım. Doktor onu denemeye hazır olmadığımı söyledi ama kullanan arkadaşlardan etkilerini duydukça keşke deneseydim diye sürekli düşündüm. Arkadaşımdan yarım kutuyu istedim ve kullandım. İlk kullanımdan itibaren sonuç mükemmeldi, kendim için yaptım ve sonra doktor kontrollerime gitmeme kararı aldım.

  53 minuti fa

  Bu tarz güçlü ürünlerin, yani Erectin'in piyasada benzerleri yoktur. Bu ürün aynı zamanda koruyucu bir yapıya sahip. Bu, 0 çalışan tek ilaçtır. Ürünü bizzat kendim araştırdım ve iki aile büyüğüme çok faydalı oldu. Genel olarak bunun önyargılı bir görüş değil, birçok insan için gerçek bir tedavi olduğunu söylemek kesinlikle mümkün.

  1 saat önce

  Galaxy Trade LTD

  Bekleyin!

  Özellikle senin için! Promosyon sadece bugün, % 50 indirim ile fiyat teklifi!
  Sipariş