0

Blog Anity

Ekspozycja na słońce nie odbierze znowu mojej młodości

Cześć wszystkim! Dziś w moim dzienniku opowiem wam jak dbam o skórę.
Jak już mówiłam, urodziłam się i mieszkałam w Gdańsku. Każdy, kto tam mieszka, wie, że latem słońce tam jest bardzo ostre, a pogoda trudna dla skóry przez cały rok.
Pracuję na rynku, a moje stoisko jest wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Aby nie przeszkadzać klientom, nie wolno było instalować żadnych parasoli w celu zablokowania światła słonecznego.
Ponieważ na przestrzeni lat skóra jest często narażona na działanie promieni słonecznych, staję się bardzo ostrożny w ochronie i utrzymaniu skóry. Dbam o skórę, aby zachować jej młodość i piękno tak długo, jak to możliwe. Uwielbiam staranną troskę, dlatego oprócz narzędzi kosmetycznych używam również tradycyjnych metod.

Oto kilka przydatnych wskazówek, które pomogą zadbać o młodość i piękno skóry:

 • Niezastąpionym asystentem w pielęgnacji twarzy jest woda. Woda może oczyścić nasze pory z brudu, nawilżać i wygładzić skórę. Umyć, wziąć kąpiel i pić tylko letnią wodę. To bardzo orzeźwiające i zdrowe.
 • Jednym z kluczowych czynników jest środek nawilżający. Użycie oleju kokosowego na twarz i ciało będzie bardzo korzystne.
 • Raz lub dwa razy w tygodniu stosuj scruby, aby złagodzić i usunąć martwe komórki skóry na twarzy. Można również przygotować je samemu w domu. Dodaj kawę, którą otrzymasz po wypiciu kawy z 1 łyżką jogurtu. Wyniki mieszanki można nakładać na twarz podczas wykonywania lekkiego masażu przez 1-2 minuty. Następnie spłucz wodą.
 • Kolejnym korzystnym produktem jest - ogórek. Możesz zamrozić esencję ogórka i przetrzeć ją na twarz. Może to pomóc w przezwyciężeniu ciemnych okręgów pod oczami. Do wody można dodać różne rośliny lecznicze i zamrozić. Na przykład w przypadku suchej skóry można umyć twarz mieszanką liści mięty i liści szerokolistnych. Jeśli chodzi o normalną skórę, bardziej nadaje się do stosowania wody z kwiatami rumianku.
 • Zastosuj lekki japoński masaż twarzy przez 10-15 minut, aby zachować młodość i piękno skóry.
Jako dodatkowe narzędzie do leczenia skóry twarzy możesz również użyć Elesse Cream .
Krem Elesse jest opatentowany specjalnie dla firmy Hendel, wykonany z naturalnych składników. Elesse Cream jest bogaty w witaminy i minerały. Jego inowacyjna formuła wzbogacona o niacynę i beta-karoten, które są świetne do zwalczania starzenia się skóry. Ten krem nie powoduje żółtych karotenów, skóra otrzymuje wszelkie niezbędne odżywki, dzięki czemu utrzyma natualny koloryt skóry.

Elesse Cream jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu:

 • Oczyszczanie
  Zanim zastosujesz
  Elesse Cream, najpierw oczyść twarz
  kremem lub płynem do mycia twarzy.
 • Aplikacja
  Nałóż krem na twarz
  równomiernie, omijając
  okolice oczu
Krem nawilża i odżywia skórę twarzy, eliminuje zmarszczki i zmniejsza szkodliwe skutki promieniowania słonecznego.

Codzienne stosowanie Elesse Cream:

 • Sprawia, że skóra staje się gładsza i bardziej elastyczna
 • Doskonale wygładza zmarszczki, przebarwienia oraz poprawia owal twarzy
 • Chroni skórę przed fotostarzeniem lub uszkodzeniami skóry wskutek promieni słonecznych i czynników środowiskowych
Zamów

Czekać!

Specjalnie dla Ciebie! Promocja tylko dziś, zaoferuj ceny ze zniżką 50%!
Zamówienie