Naucz się odróżniać rzeczywistość od fikcji, tylko wtedy uda ci się zwalczyć cukrzycę!

Główne błędne przekonanie polskich cukrzyków, które skraca oczekiwaną długość życia

Dr. Robert Wilczyński - polski specjalista w dziedzinie endokrynologii. Do tej pory uważany jest za najlepszego specjalistę w leczeniu cukrzycy w kraju. Wszystkie znane osoby cierpiące na cukrzycę próbują zapisać się do niego na konsultację. Przyjeżdżają do niego nawet pacjenci z Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i innych krajów. Jest to jeden z wiodących specjalistów endokrynologów w UE. Napisał 32 książki naukowe, a w jego arsenale jest 3 razy więcej publikacji naukowych w czasopismach.

Dr. Robert Wilczyński rzadko udziela wywiadów, ale zgodził się odpowiedzieć na pytania naszego korespondenta. Poniżej znajdziesz ważne wskazówki, które pomogą Ci w walce z cukrzycą.

DR. ROBERT WILCZYŃSKI JEST ABSOLUTNIE PRZEKONANY, ŻE CUKRZYCĘ DRUGIEGO TYPU W ZDECYDOWANEJ WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW MOŻNA POZBYĆ SIĘ ZA POMOCĄ NOWOCZESNEJ WIEDZY!

Tematy omówione w materiale:

 • Co jest najważniejsze w zwalczaniu cukrzycy?
 • Dlaczego 95% cukrzyków nie może poradzić sobie z tę patologią?
 • W jakich przypadkach istnieje możliwość całkowitego pozbycia się cukrzycy?
 • Jakie są NOWOCZESNE METODY radzenia sobie z chorobą?

Metformina nie jest właściwą drogą!

Lekarze biją na alarm, a sieci aptek wykorzystują chorych

Dr. Robert Wilczyński:

Obecnie preparaty na bazie metforminy są praktycznie podstawą większości metod leczenia. Jest to jednak błędne przekonanie pacjentów i złych lekarzy. Metformina jest drogą do chorób i wczesnej śmierci. Nie chodzi o leczenie. Jeśli masz cukrzycę typu 2, idziesz do lekarza, a on przepisuje leczenie oparte na tych lekach, uciekaj od tego lekarza. Mam na myśli leki, których główną substancją jest metformina.

Wszystkie te leki podnoszą poziom insuliny we krwi do poziomu krytycznego. Z powodu takiej ilości insuliny krew staje się gęsta, jak mleko skondensowane. W dużych ilościach insulina powoduje ogromne szkody dla organizmu. Dosłownie niszczy wątrobę, nerki i inne narządy. Pod względem konsystencji i działania insulina jest podobna do kwasu żołądkowego. Wyobraźcie sobie, co się stanie, jeśli kwas żołądkowy wypełni narządy wewnętrzne. To ich spali!

Wysoki poziom insuliny, niszcząc komórki, przyczynia się do ich nieprawidłowego podziału, a to już onkologia. Z tego powodu wg statystyki RAK ROZWIJA SIĘ u 28% cukrzyków.

Ponadto wysoka zawartość insuliny prowadzi do szybkiego zatkania naczyń krwionośnych cholesterolem, ponieważ z insuliną gęsta krew przepływa bardzo słabo. W rezultacie naczynia krwionośne zostają zatkane cholesterolem, co z kolei prowadzi do wzrostu ciśnienia. Nadciśnienie występuje u 98% cukrzyków. Pojawia się też wiele innych problemów z układem sercowo-naczyniowym.

Lista groźnych skutków terapii opartych na stosowaniu metforminy

 • Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (najczęściej biegunka, zgaga, odbijanie, wrzód żołądka)
 • Wysokie ciśnienie krwi - ciśnienie wzrasta szczególnie wieczorem, bóle głowy, szum w uszach, strach.
 • Marskość wątroby - choroba rozwija się w tkance łącznej, a wątroba przestaje oczyszczać krew, całe ciało wypełnia się toksynami
 • Kamienie nerkowe z powodu intensywnego wydalania soli i cukru
 • Choroby onkologiczne
 • Wczesna śmierć z powodu zniszczonych naczyń krwionośnych
 • Ślepota

Rozwój patologii zależy oczywiście od czasu stosowania i ilości leków, a także od indywidualnych cech organizmu. Jednak NIE MOŻNA SIĘ ICH CAŁKOWICIE POZBYĆ!

Jeśli metformina zabija, dlaczego jej używają?

Niestety, niewielu lekarzy dba dziś o zdrowie pacjentów. Powiem więcej, nikt się tym nie przejmuje. Po prostu wykonują swoją pracę i zarabiają pieniążki. Nie obchodzi ich, czy wyzdrowiejesz, czy nie. Dlatego też, nie obciążając się zbytnio myślami, przepisują to, co zalecają im władze lub ministerstwo. Są to leki oparte na metforminie, ponieważ ich sprzedaż przynosi dobre zyski. No i to też daje efekt, choć tymczasowy.

Obojętność nie może wyleczyć! Pacjenci z reguły nie wiedzą, jakie konsekwencje mogą występować z powodu ciągłego przyjmowania takich leków, a lekarze nie uważają za konieczne, aby o tym mówić.

Leczenie cukrzycy agresywnymi lekami chemicznymi jest przestępstwem! Jednak cukrzycę drugiego typu można zwalczyć! Najważniejsze jest znalezienie właściwej terapii.

Dr. Robert Wilczyński:

Do mnie często przychodzą pacjenci, którzy byli leczeni metforminą przez kilka lat. Chodzi o chorych ludzi, którzy szybciej się starzeją.

Jak to zwykle bywa. Najczęściej rozpoznanie cukrzycy typu drugiego stwierdza się u pacjentów przypadkowo podczas badania. Do tego momentu pacjent czuł się dobrze i nigdy nie pomyślałby, że ma podwyższony poziom cukru. A następnie przypisują mu metforminę ze zwiększoną dawką.

W rezultacie poziom cukru spada, ale z biegiem czasu ogólny stan zaczyna stopniowo się pogarszać. Pacjent zaczyna narzekać na chroniczne zmęczenie, otyłość, wysokie ciśnienie krwi, bóle głowy. Jego nogi zaczynają puchnąć, na rano pojawia się obrzęk twarzy. Pojawia się szum w uszach. Palce drętwieją, kończyny stają się zimne Pogarsza się wzrok. Pogarsza się pamięć.

Lekarze mówią, że to cukrzyca. Ale tak naprawdę to wszystko z powodu insuliny! Dokładniej, z powodu metforminy, która zwiększa produkcję hormonów do nienormalnych wartości!

NIE ZAKŁADAJCIE JEDNAK, ŻE W OGÓLE NIE MUSICIE LECZYĆ CUKRZYCY. Jeśli zdecydujecie się leczyć cukrzycę metforminą lub ignorować ją w ogóle, zdecydowanie należy wybrać pierwszą opcję. Cukrzyca typu 2 bez odpowiedniego leczenia zabije jeszcze wcześniej. Tylko z innymi objawami.

Podobnie jak wiśnie kandyzowane, pokazują narządy wewnętrzne cukrzyków. Wątroba, żołądek, nerki, serce i, co najważniejsze, naczynia krwionośne…

Naczynia krwionośne i kandyzowane narządy wewnętrzne!

Wyobraź sobie kandyzowane wiśnie lub maliny. To samo dzieje się ze wszystkimi naczyniami w przypadku cukrzycy. Ściany naczyń krwionośnych są nasycone cukrem i stają się kruche. W rezultacie naczynia tracą zdolność rozszerzania i kurczenia się. Przede wszystkim umierają małe naczynia, a następnie średnie i duże. Naczynia odżywiają narządy wewnętrzne. Pogorszenie dopływu krwi prowadzi do rozwoju chorób przewlekłych.

Jak cukrzyca niszczy Cię od wewnątrz:

Utrata wzroku

Cukrzyca prowadzi do utraty wzroku. Człowiek ślepnie na zawsze. Odzyskanie wzroku dotkniętego cukrzycą jest niemożliwe nawet przy pomocy korekcji laserowej, ponieważ w wyniku wielu krwotoków następuje odwarstwienie siatkówki.

Nerki zniszczone

Cukier po prostu zatyka moczowody. W rezultacie środowisko w nerkach staje się bardzo słodkie. Cukier jest jak środek konserwujący. Konserwuje nerki. Które stopniowo umierają. Przewlekła niewydolność nerek to tylko wierzchołek góry lodowej. Nerki można całkowicie stracić.

Stawy stają się nieruchome

Ruchomość stawów zapewnia płyn maziowy. Kiedy naczynia nie odżywiają stawu, płyn maziowy nie jest wytwarzany. Staw wysycha i niszczy się. Człowiek doświadcza niesamowitego bólu. Nawet leki przeciwbólowe nie działają. Staw całkowicie się blokuje. Człowiek traci możliwość samodzielnego poruszania się.

Układ nerwowy nie wytrzymuje

Nerwy, podobnie jak wiele innych narządów, cierpią na nadmiar cukru. Z biegiem czasu u cukrzyka rozwija się psychoza, człowiek staje się niezrównoważony emocjonalnie. Pacjenci często cierpią na depresję, nic im się nie podoba. Chcą po prostu położyć się i umrzeć.

Skóra zaczyna gnić!

Najpierw wysycha, pojawiają się pęknięcia, egzema, a potem wrzody. Mięśnie i kości gniją od skóry. Pojawia się nieprzyjemny zapach. Wszystko kończy się gangreną.

Gangrena nóg. Zdjęcie z archiwum. Kobiety nie udało się uratować.

W każdym razie cukrzyca jest bardzo niebezpieczną chorobą. Może nawet najbardziej niebezpieczną. Jest mi szkoda tych, u których zdiagnozowano cukrzycę. Próbuję im pomóc, ale wszystko zależy przede wszystkim od nich.

Jeśli nie można stosować środków opartych na metforminie, to jak pozbyć się cukrzycy? Weźmy na przykład zwykłego emeryta, którego cukrzyca pojawiła się wraz z wiekiem. Teraz poziom cukru stale się zwiększa. Załóżmy, że bierze metforminę i nie czuje się dobrze. Co może zrobić, aby wyleczyć cukrzycę? Może sam się wyleczyć?

Po raz kolejny chcę przypomnieć - cukrzyca drugiego typu jest złożoną, niebezpieczną i ogólnoustrojową chorobą. To nie jest przeziębienie ani biegunka. To dużo gorsze. Patologia występuje na poziomie całego organizmu, dlatego też leczenie musi być również ogólnoustrojowe. Podnoszenie poziomu insuliny jest NIEWYSTARCZAJĄCE I SZKODLIWE.

Leczenie cukrzycy powinno być złożone i tylko za pomocą tych środków, które nie tylko obniżają poziom cukru, ale także zapewniają bezpieczeństwo całego organizmu.

Jeśli mówimy o konkretnych środkach, które można stosować samodzielnie w leczeniu cukrzycy, to poleciłbym środek o nazwie Diaxil . W 2015 roku został opracowany przez Polski Instytut Endokrynologii. To nie jest chemia jak metformina, tylko NATURALNY KOMPLEKS PRZECIWCUKRZYCOWY ZAWIERAJĄCY PONAD 60 (!) RÓŻNYCH SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH.

Preparat zawiera wszystkie niezbędne witaminy, makro - i mikroelementy przydatne w przypadku cukrzycy drugiego typu. Diaxil zawiera 28 ekstraktów ziołowych zebranych w różnych częściach świata.

Diaxil jest dobry, ponieważ nie szkodzi organizmowi. Co więcej, wzmacnia organizm cukrzyka. Ale co najważniejsze - ma pozytywny wpływ na chorobę.

60 aktywnych składników to dużo. Żaden preparat na świecie nie może pochwalić się tak bogatym składem.

Skuteczność Diaxil jest bezprecedensowa! Po tym, jak zaczęliśmy polecać ten kompleks naszym pacjentom, wskaźnik przywrócenia do zdrowia...Mam na myśli wskaźnik CAŁKOWITEGO ZWALCZANIA cukrzycy, który wzrósł do 96%. Oznacza to, że 96 osób na 100 pożegnało się z tę patologią. Nie cierpią już na podwyższenie poziomu cukru i czują się świetnie..

Szczery list o leczeniu cukrzycy

Chcę pokazać list od Katarzyny Górskiej, polskiej emerytki. Nie była leczona w naszej klinice (nie mogła przyjść do nas, ponieważ nie czuła się dobrze). Poradziłem jej Diaxil przez telefon. W końcu się wyleczyła.

Oto, co napisała.

Katarzyna Górska, 67 lat. Polska emerytka, która walczy z cukrzycą. Mieszka w Częstochowie.

„Dlaczego inni lekarze ukrywają przed ludźmi tak wspaniały środek, jak Diaxil ? Miałam okropną cukrzycę. Mam jej od 18 lat. Wykryto w wieku 49 lat. Cukrzyca spowodowała ostatnio poważne komplikacje dotyczące oczu i nerek. Nerki prawie nie działały, czułam zapach acetonu. Moja córka nie mogła być ze mną. Do tego dodały się trwałe wrzody na nogach i opuszkach palców. Dosłownie umierałam. Nasi lekarze powiedzieli mi, że mam mało czasu.

Powiedziałam mojej córce, żeby pomyślała o moich ostatnich dniach. Miałam dobre życie, ale jeszcze nie chciałam umierać. Nawet gdy krzyczałam z histerii, że chcę umrzeć, nie chciałam tego. Państwa klinika była moją ostatnią nadzieją. Wiedziałam, że z pomagacie ludziom cierpiącym na cukrzycę, ale i tak w to nie wierzyłam - wszyscy mówią, że cukrzycy nie da się wyleczyć. Dlatego nawet nie zapisałam się na wizytę. Ale potem zobaczyłam Pana w telewizji i postanowiłam zadzwonić.  

Dziękuję bardzo za zalecenia i za Diaxil , który Pan mi wysłał. Zaczęłam brać go natychmiast. Minęły cztery miesiące, a ja wciąż żyję. I będę żyć dłużej, jak mówią lekarze, poziom cukru się znormalizował. Ale czuję to sama. Przez ostatnie 10 lat nie czułam się tak zdrowa i wolna od cukrzycy jak teraz! Zaczęłam dobrze spać, zniknęło mi uczucie pragnienia, przestałam często chodzić do toalety, nie było śladów ciągłego zmęczenia i osłabienia. Wahające się ciśnienie przestało gwałtownie wzrastać. Zaczęłam lepiej widzieć. Nadal stosuję Diaxil , ale jestem pewna, że poradzę sobie. Bardzo dziękuję za Diaxil .”

Powiedz nam, jak szybko Diaxil pomoże pozbyć się problemu.

Szczerze mówiąc, proces nie jest szybki. To zajmie kilka miesięcy. To może potrwać sześć miesięcy.

Musisz być przygotowany na długotrwałe leczenie. Ale po leczeniu nie musisz już przyjmować żadnych leków i możesz żyć normalnie, zdrowo, tak jak żyłeś przed cukrzycą.

Diaxil pomaga wszystkim, w tym osobom starszym z obniżoną odpornością.

Należy stosować Diaxil ściśle przestrzegając instrukcji. Brać przez 4 tygodnie, zrobić 4-5 dni przerwy i powtórzyć. Powiem krok po kroku, jak przebiega leczenie.

Przywrócenie naczyń krwionośnych

Głównym działaniem Diaxil jest to, że nie tylko usuwa cukier z krwi, a tym samym normalizuje poziom glukozy. Także rozpuszcza cukier, który przeniknął już do ścian naczyń krwionośnych dzięki zawartemu w składzie miłorzębu dwuklapowemu.   Ściany naczyń, jakby zostają uwolnione z lodu, ponownie zyskują możliwość rozszerzania i kurczenia się. Rozpuszczają skrzepy krwi, oczyszczają naczynia krwionośne. Następuje odbudowa małych naczyń włosowatych. W rezultacie ciśnienie nie wzrasta, słabość i senność znikają, gojenie się ran i skaleczeń poprawia się. Ponadto pojawia się więcej energii. Ludzie natychmiast chcą robić prace domowe i dbać o dom.

Normalizacja poziomu glukozy

Diaxil nie podnosi poziom insuliny, więc jest nieszkodliwy. Ale ma niezwykle korzystny efekt, a mianowicie zmniejsza insulinooporność. Jest to bardzo niezwykła właściwość. Biologicznie aktywne składniki Diaxil przenikają bezpośrednio do komórek mięśni, tłuszczów i wątroby i stymulują je, aby zaczęły lepiej reagować na obecność hormonu we krwi. W medycynie proces ten nazywany jest „wtórnym tworzeniem komórek”. W konsekwencji z czasem komórki zaczynają bardziej aktywnie konsumować glukozę, co prowadzi do spadku jej stężenia we krwi. Dla organizmu jest to najbezpieczniejszy sposób wykorzystania glukozy.

Pacjenci zaczynają czuć się dobrze o każdej porze dnia, także po posiłku. Nie dręczy ich już pragnienie. Nie ma już egzemy i wysypek. Swędzenie genitaliów znika. Pacjenci przestają często biegać do toalety.

Jeśli mówimy o wskaźnikach fizycznych, spada poziom glikozylowanej hemoglobiny, zmniejsza się stężenie cukru i acetonu w moczu.

Rozpuszcza nadmiar tłuszczu!

Nadwaga powoduje 4-5 krotne pogorszenie stanu chorego na cukrzycę. Dlatego jednym z działań Diaxil jest utrata wagi. Dzieje się tak z dwóch powodów. Po pierwsze, komórki zaczynają aktywniej przetwarzać cukier w energię. Po drugie, kompleks zawiera silnie skoncentrowany ekstrakt z Tribulus Terrestris, który jest najsilniejszym naturalnym spalaczem tłuszczu.

Przy utracie wagi o 10 kg ryzyko groźnych konsekwencji cukrzycy zmniejsza się o prawie 50%.

Normalizacja potencji

Wielu cukrzyków jest impotentami. Jednym z niesamowitych działań Diaxil jest normalizacja poziomu testosteronu i przywrócenie zdrowej potencji. Nawet w wieku 50, 60 lat mężczyźni mogą uprawiać seks.  

Poprawia kondycję skóry, kości i mięśni

Nawet poważnie uszkodzona skóra zostaje przywrócona. Wrzody goją się, skóra przestaje się ropieć i wysychać. To samo dzieje się z kośćmi, przywraca się ich zdrowy skład, przestają być kruche. Regeneracja następuje we wszystkich tkankach, mięśnie stają się elastyczne.

Efekt motyla dla każdego cukrzyka!

Działanie Diaxil jest podobne do działania skrzydła motyla, co powoduje reakcję łańcuchową gojenia się narządów wewnętrznych i poprawę samopoczucia. Począwszy od normalizacji naczyń krwionośnych, a kończąc na przywróceniu wzroku i stawów.

Łatwe przebudzenie

Budzisz się rano i łatwo wyskakujesz z łóżka - nie musisz zmuszać się do wstawania, rozciągania i masowania sztywnych nóg, rozciągając plecy i szyję. Rano Twoje ciało jest pełne energii i siły.

Doskonałe zdrowie i humor

Rano i przez cały dzień. Śpisz dobrze i wystarczająco. Czujesz się młodziej. Nie musisz często biegać do toalety w nocy. Nic nie boli i nie swędzi.

Pyszne śniadanie

Dodasz różne produkty do swojego menu. Nie musisz już przestrzegać ścisłej diety. Pamiętasz smak tych potraw, które lubisz. Nie musisz już stosować diety niskowęglowodanowej. Ciesz się smakiem swoich ulubionych potraw!

Bohaterska moc

Wychodząc z domu nie musisz już martwić się o swoje stopy - nie postrzegasz chodzenia jako zadania, możesz nawet chodzić cały dzień, a stopy nie męczą się i nie puchną. Sandały, buty, skarpetki nie zostawiają śladów na opuchniętych stopach, jak nici wędliniarskie.

Absolutna cisza

Jesteś absolutnie spokojny i zrelaksowany. Nie ma już ciągłego bólu, który pożera twoje sumienie, nie pozwalając ci skupić się na czymkolwiek innym. Kiedy nic nie boli, zwykłe rzeczy, dźwięki, zapachy, które dawno zostały zapomniane, są jaśniejsze.

Widzisz dobrze

Nawet poważnie uszkodzony wzrok zacznie się stopniowo regenerować. To, co widziałeś wcześniej we mgle, stanie się jasne. Znów będziesz mógł zobaczyć numer autobusu z daleka oraz podziwiać piękno przyrody.

A co najważniejsze, przedłużysz swoje życie! W tym samym czasie, nawet w starszym wieku, poczujesz się zdrowy i energiczny. Nie musisz obciążać swoich bliskich opieką nad sobą. Zadbasz o siebie samodzielnie.

Niedobór Diaxil w polskich aptekach!

O ile nam wiadomo, niezwykle trudno jest kupić Diaxil w aptekach. Jest rzadko dostępny. To prawda? Co Pan może doradzić polskim cukrzykom?

- Zgadza się. Diaxil jest produkowany w małych, ograniczonych partiach i dlatego nie trafia do aptek. Większość sprzedaje się, niestety, za granicę, część jest kupowana przez prywatne kliniki.

Ale mam dobrą wiadomość dla Twoich czytelników. Skonsultowałem się z kolegami i postanowiłem zaoferować czytelnikom część kupowanej przez nas partii Diaxil w najniższej cenie. Dostarczymy go prosto do domu. W każdy zakątek Polski.

Omówię warunki otrzymania Diaxil .

Należy:

 • Mieszkać na terytorium Polski. Nie będziemy wysyłać Diaxil za granicę.
 • Możesz dostać Diaxil TYLKO DO UŻYTKU OSOBISTEGO. Prosimy sprzedawców, aby nie angażowali się w odsprzedaż Diaxil w podwyższonej cenie. Zarabianie pieniędzy na chorych ludziach jest obrzydliwe! Diaxil zostanie wysłany tylko w ilości potrzebnej do leczenia jednej osoby (lub dwóch, jeśli w rodzinie jest więcej cukrzyków)

Wykorzystaj tę szansę, zanim zrobią to inni!

Niestety, nie mamy wystarczającej ilości tego środka dla wszystkich cukrzyków w Polsce. Dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować go tym, którzy szybciej od innych złożą zamówienie na stronie. Jeśli chcesz pozbyć się cukrzycy z pomocą tego wyjątkowego środka, polecam zamówić go jak najszybciej, póki jest jeszcze dostępny.  

Uwaga! Diaxil szybko się kończy!
Liczba dostępnych opakowań szybko się zmniejsza!

W cenie promocyjnej zostało:

19 szt.

Gratulacje! Możesz zamówić Diaxil z 50% zniżką!


Pospiesz się! Do końca propozycji pozostało:
10 : 00

310PLN
155 PLN
Zamów Diaxil w Polsce
*Ilość jest ograniczona

Dyskusja

Maria Storczyk 19.02.2024
Dziękuję za życzliwość! Próbowałam kupić Diaxil w klinice. Powiedzieli mi, że cena jest 10 razy wyższa. Odmówiłam. A potem mój znajomy pokazał link do tego artykułu. Zamówiłam na tej stronie. Dostarczyli bardzo szybko. Zaczęłam stosować natychmiast po otrzymaniu i mam już wyniki!
Bartosz Adamowski 19.02.2024
Potwierdzam słowa lekarza! Metformina jest zła - celowo zatruwają ludzi, aby zarobić na nich pieniądze! Brałem ją przez siedem lat. Nie miałem żadnych wyników. Poziom cukru tylko się podwyższał. Mój stan się pogorszył. A potem znalazłem Diaxil . To jak niebo i ziemia. Ten naturalny środek naprawdę poprawia stan w przeciwieństwie do niebezpiecznej chemii. Polecam wszystkim tylko Diaxil .
Lucyna Malinowska 20.02.2024
Och, ja też cierpiałam na cukrzycę, dopóki nie dowiedziałam się o Diaxil . U mnie była podobna sytuacja, jak u tej pani emerytki. Stale miałam nadciśnienie plus podwyższony poziom cukru (200-230), z tego powodu ciągle występowały mdłości. Ponadto nadwaga - 120 kg przy niskim wzroście. Obrzęk, trudności w oddychaniu, cierpiałam na to wszystko. Ciało pociło się i gniło. Teraz nic z tego nie ma. Skończyłam kurację Diaxil . Teraz czuję się żywym człowiekiem. Straciłam na wadze, ciśnienie przestało rosnąć. Wszystko uporządkowało się, czego też życzę innym.
Mariusz Wroński 20.02.2024
To świetny sposób na obniżenie poziomu cukru. Miesiąc później cukier spadł z 14 mmol/l do 7.9! Nie ignorujcie tej poważnej choroby!
Piotr Bąk 20.02.2024
Dzięki, zamówiłem. Konsultant zadzwonił do mnie, zapytałem go, ile pozostało jeszcze opakowań. Powiedział, że jeszcze są, ale coraz więcej jest chętnych - prawdopodobnie ludzie coraz częściej dowiadują się o tej możliwości. Wkrótce preparat może się skończyć.
Mirosław Kań 21.02.2024
Każda choroba dla niektórych ludzi jest cierpieniem, a dla innych biznesem. Apteki od dawna pokazały swoje prawdziwe oblicze - wszystko, czego potrzebują od nas, to nasze pieniądze i nasze zdrowie!
Daniel Justyński 21.02.2024
Mam cukrzycę. I pozbyłem się jej. Teraz każdego roku biorę kurację Diaxil , aby uniknąć nawrotu. Jeśli ktoś nie próbował tego środka, serdecznie polecam!
Ewelina Zubarska 21.02.2024
Diaxil się SKOŃCZYŁ!!!!!!!! Nie zdążyłam. Powiedzieli, że wczoraj jeszcze był dostępny, a dziś już nie.... Cukrzyca już mnie wyczerpała. Nie wiem, jak sobie pomóc. Miałam nadzieję na Diaxil . Nic nie można zrobić?
Kasia Bernarczyk 22.02.2024
Ja też nie zdążyłam. Co mam teraz robić??? Znajoma powiedziała mi o Diaxil . Bardzo go chwaliła, ja też chciałam zamówić, ale nie zdążyłam. Szkoda.
Irena Dębek 22.02.2024
Cześć wszystkim. Mam 59 lat, początkowa waga 124 kg, dziś waga 80 kg przy wzroście 168 cm. Poziom glukozy wahał się od 18 do 12, był również 29. Teraz 5.0. Brałam Diaxil przez trzy miesiące. Podoba mi się wynik. Żaden lek nie pomógł mi tak dobrze.
Wojtek Antończyk 22.02.2024
Czy ten środek będzie jeszcze dostępny do zamówienia? Jeśli tak, to kiedy? Też chciałbym zamówić!!
Marcelina Krystowska 22.02.2024
Diaxil POJAWIŁ SIĘ W SPRZEDAŻY! Jak napisano na stronie, Klinika dostarczyła kolejne 1000 opakowań dla polskich cukrzyków! Według lekarzy jest to ostatnia możliwość zamówić.
Grzegorz Gadowski 22.02.2024
Dziękuję! Zamówiłem. Obiecali, że dostanę go pojutrze. Natychmiast zacznę stosować.
Michał Lutoslawski 23.02.2024
Doskonały środek. Biorę to przez tydzień i już zauważam pozytywne zmiany. Sprawdzam poziom cukru kilka razy dziennie. Rośnie znacznie mniej. Jeśli tak będzie dalej, to jest szansa, że pozbędę się tego problemu.
Dariusz Rasiak 23.02.2024
Cukrzyca jest bardzo podstępną chorobą. Cierpię od 4 lat, nie było zewnętrznych objawów, tylko czasami suchość w ustach. Więc nie wierzyłem w odcięte nogi i tak dalej. Dopóki nie zemdlałem. Zabrali mnie do szpitala, zrobili badania. Wyniki okazały się bardzo złe. Nerki są w stanie przedrakowym, naczynia są tak zużyte, że lekarze byli zszokowani. Oto co znaczy nie leczyć choroby.
Beata Kulesza 24.02.2024
Mój ojciec ma cukrzycę i nie chce brać pigułek. Czy ktoś wie, czy Diaxil może mu pomóc?
Helena Osińska 25.02.2024
Oczywiście że pomoże! W każdym razie lepiej jest spróbować, zwłaszcza że Diaxil kosztuje znacznie mniej niż ta sama metformina.
Dorota Łucyn 25.02.2024
Diaxil jest świetnym środkiem. Moja córeczka cierpi na cukrzycę. Ma tylko siedem lat. Nie chciałam jej dawać chemii, bo była jeszcze bardzo mała. Konsultowałam się z wieloma endokrynologami. Zdecydowaliśmy się spróbować Diaxil . Pomógł jej bardzo dobrze. Poziom cukru prawie przestał rosnąć. Teraz już nie stosuje Diaxil .
Agata Marcinowska 26.02.2024
Dziękuję! Zamówiłam 10 opakowań. Póki jeszcze jest, muszę go mieć!
Katarzyna Zając 27.02.2024
Teraz ma Pani 10 opakowań, a ktoś nie dostanie żadnego....
Michał Kwasiński 27.02.2024
Dziękuję. Złożyłem zamówienie.
Zamów Diaxil w Polsce