Reklamní článek | Zřeknutí se odpovědnosti
img
Články • Zlatý fond • Rozhovory

Edém, bolest a svalové křeče: 3 věrné satelity „ucpaných“ cév. Jak s nimi zacházet doma?

16.07.2024

Co je největším nepřítelem cholesterolu a trombů a nejlepším přítelem krevních cév?
Pavel Nikola
22.07.2024
Máte večer oteklé nohy? Jsou vaše chodila oteklá, nárty nateklé a máte na kotnících stopy po ponožkách? To znamená, že máte vaskulární edém - okolní tekutina prochází stěnami oslabených a ucpaných krevních cév. Otok je doprovázen bolestmi svalů a křečemi, což jsou důsledky poškození průtoku krve.
Každý ví, že mrtvice a infarkt jsou důsledky ucpání krevních cév cholesterolem. Kardiovaskulární choroby. Málokdo si však uvědomuje, že se jedná pouze o špičku ledovce. „Ucpané cévy“ způsobují výskyt 9 z 10 chronických onemocnění, u nichž se předpokládá, že jsou nevyléčitelné.
Bolest hlavy, kolísání krevního tlaku. Cítíte bolest kloubů, praskání, můžete jen stěží otočit krkem nebo se ohnout. Večer máte oteklé nohy a ráno je vaše tvář opuchlá. Zvoní vám v uších. Máte necitlivé prsty, vaše ruce a nohy jsou studené. Vaše vidění je rozostřené. Paměť se zhoršuje. Už na nic nemáte energii. Mnoho lidí řekne, že to jsou příznaky stárnutí. Ale to není pravda.
 • Proč jsou krevní cévy odpovědné za 90% vašeho zdraví?
 • Co se kromě cholesterolu ukládá na stěnách cév?
 • 4 zřejmé příznaky nezdravých cév a dalších 7 skrytých
 • Jak si můžete bezpečně vyčistit cévy doma?
Odpověď na tyto otázky jsme obdrželi od vedoucího oddělení cévní chirurgie na Univerzitě medicíny a farmakologie v Ostravě, profesora, neurochirurga, doktora Honoris Causa, Michala Koláčka.
img
Pan profesor Koláček provedl více než 100 tisíc operací mozku. Nejmladšímu pacientovi byl ve věku pouhých 2 dnů.
Profesor Koláček má dar vysvětlit složité procesy jednoduchými slovy. Napsal 47 knih a studijních průvodců pro osoby bez lékařského vzdělání. Je přesvědčen, že krevní cévy jsou odpovědné za 90% našeho zdraví a naše blaho závisí na tom, jak čisté jsou.

Proč cévy představují 90% našeho zdraví?

Pane profesore, při několika příležitostech jste uvedl, že za 90% zdraví organismu jsou zodpovědné cévy. Proč?

Jaký je největší vnitřní orgán lidského těla? Odpověď zná jen málo lidí. Dokonce i ti, kdo studují medicínu, se mýlí. Zmiňují mozek, játra. Nejinteligentnější lidé říkají, že je to kůže. Ve skutečnosti je největší složkou cévní systém.

Mohli bychom omotat planetu 2,5krát
jen cévami 1 člověka.

img
Jen si to představte. Pokud bychom vyndali a propojili všechny cévy v těle jednoho člověka, budou mít délku asi 100 tisíc kilometrů.
Zjednodušeně řečeno - délka rovníku je 40 tisíc kilometrů. Proto bychom provázkem z cév jediného člověka mohli omotat planetu 2,5krát.
Co si o tom myslíte?
Cévy nejsou jen trubičky, kterými prochází krev. Jsou jedinečným a komplikovaným orgánem a jakékoli jejich narušení způsobuje výskyt nemoci.
Ucpané cévy na nohou - křečové žíly, otoky, pocit těžkosti, zmrzlé nohy nebo naopak silné pocity pálení v chodidlech. Popraskané paty. Poškození krevního průtoku - mizí ochrana před bakteriemi, objevuje se mykóza. Nehty jsou tenší a štěpí se.
Ucpané cévy, které vyživují játra - jaterní steatóza. Jakmile jíte tučné potraviny, máte v ústech hořkou chuť.
Slabší a ucpané cévy, které vyživují klouby - chrupavka se vysouší. Klouby bolí, dostanete osteochondrózu, kýlu.
Cévy střev ztrácejí svoji pružnost - objevují se hemoroidy.
Cévy očí - zrak se zhoršuje. Vyvíjí se zákal. Červené oči, to, co svádíme na únavu, je ve skutečnosti mikrohemoragie, popraskání menších kapilárních cév v očích.
Poruchy mozkového oběhu - závratě, hluk v uších a ztráta paměti. Stalo se vám někdy, že jste šli do kuchyně a zapomněli, co jste tam chtěli? Nebo neschopnost zapamatovat si slovo. To jsou příznaky zhoršování stavu mozkových cév.
A samozřejmě, hypertenze přispívá k tomuto seznamu. Hypertenze je matkou mrtvice a sestrou srdečního infarktu.
Cévy jsou naší zásobou energie, proudí jimi život. Pokud je tato důležitá trasa blokována, život se zastaví.
Ucpané cévy znamenají vyhladovění všech orgánů.
Nadváha má přímé spojení s cévami. Cévy ucpané cholesterolem způsobují vyhladovění orgánů, neposkytují jim potřebné množství živin. Mozek odešle zprávu „Musíš jíst.“ A ten člověk jí. Ale orgány stále nedostávají potřebné množství živin kvůli ucpaným cévám. Mozek znovu signalizuje, že musíte jíst, a to se opakuje donekonečna.
Odtud pochází trvalý pocit, že musíte něco jíst, vaše chuť na sladkosti a tuková jídla - tělo potřebuje kalorie.
Když moji kolegové informují pacienty: „Máte vysoký krevní tlak kvůli nadváze“, zaměňují příčinu a následek. Hypertenze se neobjevuje z důvodu nadváhy, je to obráceně.
Rčení „Neexistuje štěstí bez zdraví“ lze doplnit: „Zdraví není možné bez čistých cév.“
Proto neustále říkám: Pokud chcete normální život, vyčistěte a obnovte zdraví cév. Vyčistění cév vás zachrání od 90% chronických onemocnění, z nichž některá jsou považovány za „nevyléčitelné“.

Co ucpává cévy kromě cholesterolu?

Všichni víme, jak nebezpečný je cholesterol. Ucpává cévy, ztenčuje je, čímž ovlivňuje průtok krve. Ale není sám.

img

6,1 kg,
to je celková hmotnost nečistot, které se nahromadí v cévách do 50 let.

Cholesterol
Je to pravda. Cholesterolu nebo "aterosklerotické nánosy" představují přibližně 65-70% vaskulárních nečistot.
Ve věku 50 let je v těle až 5 kg cholesterolových nánosů. Hromadění cholesterolu zužuje průměr cév čtyřikrát až pětkrát.
Jen si to představte. Pokud by normální velikost cévy byla průměr vašeho prstu, 5 kg cholesterolových plaků ho zužuje na průměr 4 zápalek.
Tyto plaky nepředstavují nebezpečí pro život. Snižuje se kvalita života, zvyšuje se krevní tlak, objevují se bolesti hlavy, bolesti zad, slabost a apatie. Hmota trombů, která se hromadí v cévách, je mnohem nebezpečnější.
Hmotnost trombů
Hmotnost trombů nahromaděných v cévách je mnohem nižší, pouze asi 800 g - 1 kg. Jejich nebezpečí však spočívá v nestabilitě. Trombus (krevní sraženina) se může kdykoli uvolnit a zamířit dál do krevnho oběhu.
Velký trombus zcela blokuje cévu. Vyskytne se ischemie - orgán přestává být zásobován touto cévou.
Ischemická mrtvice - zablokování mozkové cévy. Infarkt - zablokování srdeční tepny. Ischemie jater, kolaps plic, renální nedostatečnost. Hemoroidy nejsou ničím jiným než ischemií konečníku. Blokování malých cév chodidel časem vede k nekróze - gangréně.
Vápenaté soli
Vápenaté soli v cévách jsou chemické zbytky léčiv a doplňků stravy. Asi za 50 let se nahromadí 300 až
400 g
Největší množství vápenatých solí se hromadí v mozkových cévách.
Vápenaté soli jsou nebezpečné svou krystalickou strukturou. Okamžité zúžení má za následek křeče cév způsobené stresem, fyzickou námahou nebo počasím, ostrý krystal může zlomit stěnu cévy. Roztržení mozkové cévy je tzv. hemoragická mrtvice.

4 zřejmé příznaky nezdravých cév a dalších 7 skrytých

Jaké příznaky ukazují, že naše cévy jsou ucpané? Jak pochopit signál těla: „Naléhavě vyčistěte své cévy!“?

Pokud je vám více než 45 let a nikdy jste nebrali nutraceutika k čištění cév, ujišťuji vás, že s nimi máte problémy.

45
je milníkem, po kterém je nutné cévy vyčistit

Ucpávání cév cholesterolem a tromby je ve skutečnosti přirozeným procesem stárnutí. Nezdravé jídlo, léky, kouření a alkohol urychlují proces hromadění 5-8krát. To je realita, ve které žijeme a kterou nemůžeme popřít.

Hlavní příznak kontaminace cév

Pokud vám byla diagnostikována hypertenze, můžete přestat číst, protože je to královna nemocí cév.
Máte potíže s kolísáním krevního tlaku? Je váš krevní tlak vždy vysoký a musíte brát léky? Měli byste vědět, že se zachovalo pouze 30% průměru cév. Zbytek je pod cholesterolovými plaky, krevními sraženinami, tromby a vápenatými solemi.
Proto i nejmenší stres, změna počasí, magnetická bouře okamžitě ovlivňují pohodu. Krevní tlak se zvyšuje, máte pocit, že vás někdo kladivem tluče do hlavy, bolí vás klouby.

4 nemoci způsobené ucpanými cévami:

 • 1. Hypertenze Nestabilní nebo zvýšený krevní tlak, který musíte léky snižovat. Hlavní příznak. Byla vám diagnostikována hypertenze? Cévy čekají na vyčištění!
 • 2. Křečové žíly Ošklivé a oteklé žíly na nohou, pocit těžkosti a bolesti, otoky. Zbytky cholesterolu a trombů blokují žilní chlopně. Postupně se objevují cévní „hvězdy“, které se časem vyvinou v cévní „síť“. Takto se vyvíjejí křečové žíly.
 • 3. Hemoroidy Zanášení krevních cév v konečníku způsobuje zánět hemoroidních uzlů. A sedimenty z cév, které zásobují krev, přispívají k výskytu análních trhlin.
 • 4. Osteochondróza Špatný oběh v chrupavkách. Chrupavky ztuhnou a opotřebují se, nemají čas se zotavit. Neobnovují se a vyschnou. Ztrácí tlumící funkci. Soli nejsou odplaveny a jsou ukládány nekontrolovatelně.

7 skrytých příznaků:

 • 1. Otok Ucpané cévy selhávají při přečerpávání krve. Metabolismus slané vody je narušen. Ve večerních hodinách jsou chodidla tak oteklá, že ponožky zanechávají na kotnících hluboké stopy. Opuchlá tvář, pytle pod očima. Nedaří se vám sundat prsteny z prstů. Nafouklé břicho naznačuje otok vnitřních orgánů.
 • 2. Hluk v uších Od jemných zvuků po silné vytí, které vám brání se soustředit. To je důsledek zvýšeného tlaku v mozkových cévách, který působí na ušní bubínky.
 • 3. Závratě Pocit „opilosti“, náhle epizody závratí naznačují, že vestibulární systém trpí hladem. Často je ovlivněn sluch.
 • 4. Nespavost Cítíte se ospalí a nemáte dostatek energie, ale nemůžete spát před půlnocí? To se děje kvůli nedostatečné zásobě krvě do hypofýzy. Ta přestane produkovat melatonin - hormon spánku.
 • 5. Snížení energie Cítíte nedostatek síly. Nemáte na nic náladu. Chce se vám jen ležet v posteli a jíst. To se stane, když tělo začne šetřit energii. Ucpané cévy zabraňují transportu živin potřebných pro orgány a tělo snižuje svou aktivitu na minimum, takhle nezemře.
 • 6. Anomálie zraku Mžitky před očima, skvrny, rozmazané vidění. Příznaky poškození zraku
 • 7. Bolest kloubů Bolest kloubů při změně počasí. V dopoledních hodinách se místo probuzení v klidu a odpočinku cítíte jako poloparalyzovaný invalida, vaše kosti bolí. K odstranění necitlivosti potřebujete nějaký čas. K tomu dochází, protože synoviální tekutina ztrácí své vlastnosti.
Máte alespoň jeden z těchto příznaků? Klouby vám říkají, že potřebují čištění a živiny.
Lidé mají často několik příznaků v různých kombinacích současně. Nebo dokonce vše najednou.
Pacienti se snaží léčit každé onemocnění nezávisle. Pilulky na krevní tlak, masti na křečové žíly, čípky na hemoroidy, gely na osteochondrózu. A samozřejmě, léky proti bolesti, léky proti bolesti, léky proti bolesti ...
Prostě vhazují spoustu peněz do farmaceutické černé díry. Ale existuje pouze jedna příčina všech vaskulárních onemocnění - obstrukce. Je třeba začít zde, od obecného čištění cév.

Co byste měli použít k očištění cév od cholesterolu, trombů a nánosů?

Prosím, dejte nám profesionální radu. Například: Jana Kočířová, 57 let, vdaná, má nadváhu, hypertenzi a křečové žíly. Při změně počasí reaguje s přesností barometru - trpí bolestí kloubů, slabostí a ospalostí, bolestmi hlavy.

Jak můžeme Janě pomoci? Jak si může očistit cévy, pokud se nechce radit s lékařem a slyšet rozsudek: „Musíte zhubnout“, „musíte sportovat“, „potřebujete zdravé jídlo“, „jste již ve věku, kdy je to normální... "atd.?

Většina léčivých a farmaceutických produktů nepomáhá, ale vede vás pouze k bankrotu a způsobuje závislost.
Takto bohužel funguje lékařský systém v České republice. Dokonale chápu neochotu pacienta konzultovat s lékařem. Ale Jana to zvládne sama.
Můžu jen doporučit jediný produkt pro bezpečné čištění cév - Cardiotensive. Cardiotensive prodlužuje život o 11-17 let, dodává energii a pocit úlevy, zbavíte se problémů a budete míít více síly a energie.
Neškodný, protože je to bylinný čaj, je na 2. místě po chirurgickém čištění cév. Na rozdíl od operace nepředstavuje komplikace a nepříznivé účinky. Prostředek zajišťuje čištění cév. Od velkých tepen po malé a křehké kapiláry.
Cardiotensive je směsí rostlinných extraktů, které při styku s vodou aktivují živé molekuly. Tyto důkladné čisticí extrakty odstraňují cholesterol z cév, tromby-krevních sraženiny - ulpívající na stěnách, vápenaté nánosy, stopy léků. Všechny prvky, které blokují krevní oběh.
Toxické látky nahromaděné v průběhu let, které otrávily váš život, se odplaví díky Cardiotensive během pouhých 1,5 až 2 měsíců léčby.
Pouze za 6 týdnů Cardiotensive rozpustí a odstraní 4 kg cholesterolových plaků. Změkčí 900 g-1 kg thrombové hmoty a odplaví 350–400 g chloridu vápenatého.
S tím mizí bolest hlavy a hluk v uších. Mozek začne dostávat dost jídla a pracuje rychlostí superpočítače. Myšlenky se vyjasní.
Pocity zesilují, začnete slyšet příjemné zvuky, které jste předtím neslyšeli. Sluch se zlepšuje, nyní už můžete porozumět konverzaci z druhé místnosti.
Vůně dostane nové barvy. Nosní kongesce zmizí, chronická rýma a alergie zmizí. Zmizí také kašel díky narovnání průdušnice. Dech je hladký a volný. Čerstvý vzduch, který plní plíce, se šíří v těle příjemnými vlnami, což způsobuje pocit lehké euforie.
Chutě jsou silnější a hlubší. Obvyklé jídlo vám poskytuje neobvyklé potěšení. Jíte méně a cítíte se plní dříve. Vaše chuť na sladkosti a tučná jídla zmizí.
Klouby jsou vám „vděčné“. A přestanou bolet. Už nepraskají a díky obnovení kolagenu v kloubech se pohyb stává plynulejší. Je to jako vyměnit motorový olej v autě, nahradili jste černou kapalinu obsahující kousky kovu čerstvým a čirým olejem, který zajišťuje perfektní lubrikaci.

Impozantní. Upřímně, nikdy jsem neslyšel o Cardiotensive. Znám jen obecná fakta o nutraceutikách. V Japonsku a Izraeli jsou nutraceutika předepisována jako primární léčba. V České republice jsou však tyto výrobky stále přijímány s notnou dávkou skepticismu.

Jsem si jistý, že Jana již užívala stovky doplňků a pilulek, jen aby se vyhnula vyhazování peněz za zázračné produkty s podezřelou pověstí.

Naše pochybnosti nás mnohdy zrazují, nutí nás ze strachu přicházet o mnoho věcí, které by nám mohly pomoci.
Řeknu vám smysluplný příběh o nedostatku důvěry.
V roce 1928 bylo objeveno první antibiotikum - penicilin. Léčil úplavici a tyfus, které si v té době vyžádala mnoho životů.
Ale většina lidí nemohla uvěřit, že jim penicilín mohl pomoci, protože předtím vyzkoušeli tisíce dalších zbytečných prostředků. Ale ti, kteří utrpěli tisíc selhání a nebáli se zkusit to znovu, byli uzdraveni. Ale ta část pacientů, kteří si mysleli: „Další zbytečný lék“ zemřela, i když měli spásu přímo pod nosem.
Stejně jako penicilin zastavil ohniska úplavice, tyfu a plicního moru, Cardiotensive eliminuje cévní onemocnění. Korea, Japonsko, Kanada, Švýcarsko a Izrael již v tomto ohledu učinily první kroky. Takové prostředky byly zakotveny i v právním rámci. Čištění cév pomocí nutraceutik je na prvním místě před léčebnou terapií.

Souhlasím, pochybnost je náš největší nepřítel, já se ale nebojím zkoušet nové věci.

Představme si, že kupuji Cardiotensive „Otevřel jsem měkkou krabici, vytáhl jsem lahvičku a rozpustil 1/2 lžičky ve sklenici vody... Co se stane? Jak Cardiotensive funguje?

Jakmile se smíchá s vodou, aktivuje skutečnou přírodní laboratoř. Kaustická soda - přírodní soda, extrahovaná z dolů, reaguje s vodou a začíná proces okysličování přírodních extraktů Cardiotensive .
Účinek peroxidu (oxygenace) - zrychlení absorpce molekul díky obohacení kyslíkem.
Když jsou obohaceny vodou a kyslíkem, prospěšné extrakty získají vlastnosti peroxidu, tzv. oxygenaci.
Molekuly v Cardiotensiveu jsou jako bomby s kyslíkem. Způsobují explozi cholesterolových plaků z cév a otevírají cestu krevnímu oběhu.
Máte 5 minut abyste roztok vypili, protože přesně tak dlouho molekuly extraktů fungují, aktivované oxidační reakcí. To je důvod, proč je Cardiotensive tak účinný - protože užíváte živé výtažky pracující v aktivním režimu. Zatímco většina léků vám nabízí mrtvé a neaktivní molekuly.
Účinek peroxidu zajišťuje okamžitou asimilaci živých molekul. Extrakty obohacené kyslíkem jsou snadno absorbovány stěnami jícnu. Proto Cardiotensive nezpůsobuje pálení žáhy, hořkou chuť, říhání, nedráždí střeva a chrání žaludek. Cardiotensive je vhodný i pro pacienty s žaludečními vředy.
Cardiotensive je poklad s léčivými výtažky, které fungují v harmonii, aby pomohl cévám získat čistotu a odolnost.
Čistí zbytky
Hawthorn flowers and leaves čistí cévy od cholesterolu. Molekuly lofantu odstraňují jako dláto částice cholesterolu připevněné ke stěnám cév. Průchod je vyčištěn pro volný oběh krve. Orgány začnou „pít“. Chrupavky se „probudí k životu“, když jsou naplněny vodou a kyslíkem, zahajují mechanismus automatického zotavování. Elasticita se vrací. Zmizí "křupání" při otáčení krku. Kolena a prsty vás přestanou bolet s každou změnou počasí.
Otok zmizí. Nohy už nejsou oteklé - i když chodíte celý den.
Krevní průtok v kůži je obnoven - síť žilek a viditelné žíly zmizí. Křečové žíly postupně mizí, hemoroidy vyschnou.
Dodává energii
Molekuly Valerian root. Zachytávají částice cholesterolu a mísí se s nimi, přeměňují je v užitečné lipoproteiny o vysoké hustotě, které štěpí tuky.
Cardiotensive řeší 2 problémy: odstraňuje odpad cholesterolu a stimuluje správné spalování tuků. Začnete cítit nárůst síly, potřebu pohybu, máte pocit, že byste mohli udělat cokoliv.
Odstraňuje křeče
Garlic bulb odstraňuje cévní křeče. Uklidňuje krevní cévy. Odstraňuje cévní křeče. Uklidňuje a uvolňuje cévy, které trpí nedostatkem oběhu. Krevní tlak se vrátí do normálu. Bolest hlavy zmizí, hučení v uších se snižuje, plíce a průdušnice fungují dobře a snadno. Už necítíte nedostatek vzduchu.

Efekt motýlích křídel

Cardiotensive je jako pohyb motýlích křídel, který způsobuje řetězovou reakci plnou neuvěřitelných událostí. Počínaje likvidací zbytků z cév, akumulovaných po desítky let, krok za krokem, Cardiotensive iniciuje řetězovou reakci pro regeneraci organismu.

1 měsíc užívání přípravku Cardiotensive je, jako byste se znovu narodili
Snadné probouzení
Ráno se probudíte a snadno vstanete z postele a nemusíte čekat, až se nohy, záda a krk zotaví z necitlivosti.
Tělo je plné energie a síly hned ráno, protože cévy jsou zcela čisté a orgány dostaly jídlo a odpočinek během noci. Části těla byly správně zásobeny krví a získávaly sílu pro nový den.
Chutná snídaně
Jíte plátek chleba s máslem k snídani, míchaná vejce a játra a žaludek je přijímají dobře. Už nemáte hořkou chuť a akutní bolest v žaludku. Cardiotensive vyčistil cévy, které vyživují žaludek, strávili byste snad i hřebík.
Silný jako býk
Když odcházíte z domova, nemusíte si dělat starosti o své nohy - snadno si poradí, i když budete chodit celý den, neunaví se a neotečou. Boty a ponožky nezanechávají stopy na nohou.
Stav absolutního klidu
Jste klidní a uvolnění. Trvalá bolest, která kalila vaše vědomí a bránila vám soustředit se, zmizela. Když nemáte bolesti, věci, na které jste zvyklí, zvuky a vůně vnímáte intenzivněji.
Záviděníhodná síla
Dokonce i po náročném dni v práci se vrátíte domů s čistou hlavou. Mozek pracuje s přesností švýcarských hodinek, vůbec se necítíte unavení.
Příjemný spánek
Jakmile si lehnete do postele, usnete. Není to jako za starých časů, kdy jste polovinu noci civěli do stropu, aniž byste usnuli. Nyní je to jednoduché - rozhodnete se, kdy chcete usnout a tělo okamžitě reaguje.

Deficit a program slev

- Cardiotensive zmizel z téměř všech lékáren. Proč?

Bohužel to je pravda. Od začátku roku se Cardiotensive již nedodává do lékáren.
Konflikt byl způsoben chamtivostí farmaceutických sítí, které požádaly výrobce Cardiotensive o 1800 za každé prodané balení! Přidáním této obrovské marže k ceně produktu (cena kúry Cardiotensive V Praze navyšovali někteří lékárníci cenu i o 4000), a chtěli zavést další poplatek.
Zástupci lékáren tvrdili, že tato marže je oprávněná, protože jim to pomáhá udržovat jejich podnikání v chodu. Cardiotensive je věc, kterou pacienti potřebují jednou za 7-10 let. A navíc, po vyčištění cév pomocí Cardiotensive pacienti nepotřebují léčivé přípravky, které dříve pravidelně užívali! Lidé odmítají kupovat léky na snížení krevního tlaku a léky proti bolesti kloubů. Spotřeba léků na astma a diabetes je výrazně snížena. A to vede k obrovským ztrátám lékáren. Proto moc navýšili cenu Cardiotensive.
Výrobce Cardiotensive proto zrušil smlouvu se všemi lékárnami a přešel výhradně na online prodej. A byla to správná volba. Nemusíte platit nájemné, podplácet lékárny, aby vaše přípravky prodávaly. Takto se Cardiotensive stal mnohem dostupnější, než když byl prodáván v lékárnách.

Program slev "Čisté cévy"

img
Náš institut, ve spolupráci s Univerzitou medicíny a farmakologie v Ostravě, poštou a výrobcem Cardiotensive, v rámci projektu telemedicíny (online přípravky) zahájili program slev.
Všechny osoby, které se budou programu účastnit, mohou získat Cardiotensive za novou speciální cenu jen 920 czk !

Co musíte udělat, abyste se mohli účastnit programu?

Pro objednání Cardiotensive v rámci programu slev musíte splnit následující podmínky:

Podmínky pro Cardiotensive v rámci programu:

 • Objednat Cardiotensive pro osobní použití Zákazník a příjemce musí být stejná osoba. To je nezbytné k boji proti zprostředkovatelům, kteří se snaží koupit velké množství Cardiotensive a prodat ho za vyšší cenu
 • Zadejte objednávku prostřednictvím oficiálního formuláře programu Oficiální forma objednávky zaručuje cenu výrobce a chrání vás před zprostředkovateli

Jak dlouho vydrží program slev?

Až do vyprodání zásob Cardiotensive. To znamená přibližně za 3-4 týdny. A to i přesto, že v televizi a rádiu nejsou žádné reklamy. Pacienti, kterým přípravek pomohl, doporučili tento produkt přátelům a příbuzným. I pro nás to bylo překvapení, když jsme zjistili, že Cardiotensive bude rychle vyprodán. Poslední den slev na Cardiotensive - 22.07.2024 včetně.
Z tohoto důvodu doporučuji zadat objednávku na Cardiotensive co nejdříve. Program se letos nebude opakovat.

Komentáře

img
Petr Choděra
Užíval jsem to loni a kúra mě stála téměř 9000 Kč, když se Cardiotensive pradaval v lékárnách. Upřímně, nelituji! I když byla cena vysoká, za jeden rok jsme ušetřili za jiné léky. A cítím se tak dobře, že na penězích už nezáleží! V 52 letech jsem se cítil jako stařec. Vždycky jsem užíval nějaké pilulky, myslel jsem, že už nedožiju důchodu, cítil jsem, že mi praská hlava, často jsem si myslel, že by pro mě bylo lepší zemřít... Ale s tímto přípravkem jsem zapomněl na vysoký krevní tlak za 2 měsíce, cítím se jako mladý a zdravý MUŽ (doufám, že víte, co tím myslím)! Proto stojí za to jej koupit i za obvyklou cenu, nebudete litovat! Mám pocit, že Cardiotensive bude v blízké budoucnosti zakázán, ponechává příliš mnoho farmaceutických společností bez zisku.
img
Barbora
Cardiotensive je NEJLEPŠÍ PRODUKT. Nejprve jsem brala adelfan a pak erinit. Vím, že tyto léky jsou přeceňovány. Ale nerada chodím k doktorům a myslela jsem si, že můj problém není tak vážný. Vzala jsem je občas, když jsem měla vysoký krevní tlak a bolel mě hrudník. Ale po chvíli mi přestaly pomáhat. Poradila jsem se nakonec i s lékařem a on doporučil Cardiotensive (Byl to mladý odborník, jeden z těch lidí, kteří věří, že farmacie má lidem pomáhat, ne z nich tahat peníze!). Cardiotensive mi pomohl hned od prvního dne - krevní tlak okamžitě poklesl, ale pokračovala jsem v užívání, jak mi předepsal lékař. Za 3 týdny jsem úplně zapomněla na hypertenzi. Uzdravily se mi křečové žíly, které mě trápily 10 let! Měla jsem nějaké gynekologické problémy, které také zmizely. Cítím se dokonale, jako mladá dívka!
img
Markéta Levická
Díky!!! Podařilo se mi to koupit se slevou. Vyzkouším to.
img
Michal Pavelec
30 tisíc balení? Velmi, velmi málo...
img
Alice
Co mohu říci, vždycky mě fascinovali lidé, kteří žijí na účet ostatních!!! Mají dojem, že je celý svět jen jejich! Když jsem si uvědomila, že potřebuji Cardiotensive, moc jsem o tom nepřemýšlela! Půjčila jsem si peníze a koupila jsem si to! Utratila jsem za to 920 czk! A některým je líto a čekají na slevy! Ostuda!
img
Sandra
Neměla byste soudit ostatní. Neznáte jejich situaci! Možná jsou postižení, nemusí mít práci, kde mají vzít peníze?
img
Kateřina Matoušková
V poslední době moje matka cítila, že její prsty byly znecitlivělé, její kamarádka, která je lékařkou, doporučila jí vyčistit cévy. Předepsala „statiny“, ale našla jsem informace, že mohou způsobit rakovinu tlustého střeva a nechtěla jsem riskovat. Náhodou jsem se dozvěděla o Cardiotensive . Okamžitě jsem ji koupila Cardiotensive za skoro 2000 czk. Velmi brzy jsem si všimla prvních pozitivních účinků, za pár dní změnila barvu, vzhled jejích vlasů, nehtů a celkový stav těla byly mnohem lepší, za 14 dní její prsty prakticky přestaly být znecitivělé. Za měsíc a půl se necitlivost úplně zmizela, krevní tlak se vrátil k normálu. Cítí se velmi dobře, je energičtější, její paměť se zlepšila a klouby ji už nebolí, a to ani za špatného počasí. Přípravek je skvělý, doporučuji!
img
Hana Černá
Okamžitě jsem si koupila Cardiotensive kvůli krevnímu tlaku, protože mě každý večer bolí hlava, dokonce ani léky proti bolesti nepomohly. Později jsem zjistila, že bolest byla způsobena hypertenzí. Bývalá kolegyně mi doporučila Cardiotensive Podařilo se mi ho koupit se slevou. Za 2 měsíce jsem byla úplně jinou! Pak jsem pochopila, že před čištěním svých cév jsem vlastně nežila! Moje hlava už nebolí, křečové žíly zmizely A TO NEJLEPŠÍ A NEDŮLEŽITĚJŠÍ - zhubla jsem 20 kg! Z 92 na 72! Důvodem je normalizace krevního tlaku! Teď mohu doporučit Cardiotensive všem!
img
Marie Andělová
Děkuji za vaše komentáře. Nerada chodím k lékaři, obvykle předepisují drahé léky nebo ty, které nejdu sehnat (vzpomínám si, jak jsem hledala nějaké „neobvyklé“ oční kapky a nebyly k sehnání nikde ve městě, šok). Co mohu říci, lékaři se nesnaží bojovat proti hlavnímu problému. Moje prsty jsou často znecitlivělé. Díky vašim názorům teď zkusím Cardiotensive . I když by znecitlivění mělo jinou příčinu, čištění cév neuškodí! Koneckonců, je to přírodní produkt, má mnoho výhod. Dík!!!
img
Marie Tomšíková
Díky za článek! Našla jsem to ve správný okamžik. Nedávno jsem provedla krevní test na cholesterol a můj lékař mi předepsal statiny. Radši dřív zkusím Cardiotensive , jeho přirozené složení mi dává větší důvěru.
img
Sára Ročáková
Slyšela jsem o tomto postupu čištění cév už dávno, ale nezkoušela jsem to... Pokud je to zlevněné, myslím, že je čas to vyzkoušet :)
Olga Petrovská
Riskovala jsem a nelituji. Pokud máte problémy s cévami, doporučuji. Nemá vedlejší účinky, výsledky byly velmi uspokojivé.
img
Diana
Mám vysoký cholesterol, byl mi předepsán LIVAZO. Ale nebrala jsem ho ani týden a všechny mé lymfatické uzliny otekly, zvláště na krku, nemohla jsem ho otočit. Můj zrak se zhoršil. Za 4 dny jsem viděla velmi rozmazaně. Doktor řekl, že statiny mají takový účinek. Nahradil ho CRESTORem, ale bála jsem se ho brát. Teď chci vyzkoušet Cardiotensive. Myslím, že jeho přirozené složení vylučuje vedlejší účinky.
img
Martin Polívka
Cardiotensive je nejlepší prostředek k odstranění cholesterolu! Nemá vedlejší účinky, protože je zcela přirozený. Možná jen vzácné alergické reakce.
img
Petr
Nejlepší lék proti cholesterolu je DIETA!
img
Kateřína
Strava zabraňuje hromadění cholesterolu, ale neodstraní staré vrstvy. Věřte mi, vyzkoušela jsem mnoho diet.
img
Lenka Bílá
Celkový cholesterol byl 6,8, pro mě je velmi vysoký. Vždy jsem měla závratě, můj krevní tlak byl vysoký a měla jsem velmi špatné nálady. Za 2 měsíce jsem dosáhla hladiny 3,4. Cítím se dokonale. Ani nepotřebuji krevní testy. Rozdíl jsem pocítila, protože jsem začala přemýšlet jasně :)) přátelé mi dokonce říkají, že i moje řeč je plynulejší! Všimla jsem si pozitivních změn ve všech aspektech mého života.
img
Helena Melovská
Díky za informace! Chtěl bych si objednat, mám hypertenzi, ničí mě to...
img
Jana Havlová
Potvrzuji! Cardiotensive je úžasná, jedna z nejúspornějších a nejúčinnějších věcí! Ve srovnání s jinými prostředky stojí 10krát méně, a to i bez slevy, a výsledek vydrží 10krát déle a nemá žádné vedlejší účinky.


img

Zbylo balení Cardiotensive v rámci programu: 23 ks.

Přijetí objednávek na zvýhodněný Cardiotensive skončí  

OBJEDNEJTE SI
×

Disclaimer/Zřeknutí se odpovědnosti

My, (dále jen „web“, „My“ nebo „My“) a / nebo poskytovatelé licencí neposkytujeme žádné záruky ani prohlášení týkající se webu, produktů a služeb nebo jakéhokoli propojeného webu nebo jeho obsahu, včetně obsahu, informací a materiálů na něm, nebo přesnost, úplnost nebo včasnost obsahu, informací a materiálů.

Rovněž nezaručujeme, že váš přístup nebo používání webu, produktů a / nebo služeb nebo jakýchkoli propojených stránek bude nepřerušovaný nebo bez chyb či opomenutí, že budou opraveny vady nebo že web, produkty a / nebo služby nebo jakékoli odkazované stránky neobsahují počítačové viry ani jiné škodlivé součásti.

Nepřebíráme žádnou odpovědnost a nebudeme odpovídat za jakékoli škody nebo viry, které mohou infikovat vaše počítačové vybavení nebo jiný majetek v důsledku vašeho používání produktů nebo služeb nebo vašeho přístupu, používání nebo procházení webu nebo vaše stahování nebo nahrávání jakéhokoli obsahu z webu nebo na něj. Pokud nejste spokojeni se stránkou, jediným řešením je přestat ji používat. Žádné rady, výsledky nebo informace, ať už ústní nebo písemné, získané od nás nebo prostřednictvím webu, nevytvoří žádnou záruku, která zde není výslovně uvedena.

Nezbytně nepodporujeme,ani nesouhlasíme s žádným obsahem ani s jakýmkoli obsahem uživatele, ani s jakýmkoli názorem, doporučením, obsahem, odkazem, údaji nebo radou v nich vyjádřenými nebo implicitními a výslovně se zříkáme veškeré odpovědnosti v souvislosti s uživatelským obsahem a jakýmkoli jiným obsahem, materiály nebo informacemi dostupnými na nebo prostřednictvím stránek, produktů a / nebo služeb, vytvořené nebo poskytované uživateli nebo jinými třetími stranami.

Žádná strana, její dceřiné a přidružené společnosti, jejich příslušní ředitelé, vedoucí pracovníci, zaměstnanci nebo zástupci za žádných okolností nenesou odpovědnost za jakékoli nepřímé, následné, náhodné, zvláštní nebo represivní škody, mimo jiné za ušlý zisk a přerušení podnikání, ať už ve smlouvě nebo v deliktu, včetně nedbalosti, vyplývající jakýmkoli způsobem z používání webu, produktů, služeb a / nebo jejich obsahu nebo jakéhokoli hypertextového odkazu, i když je tato strana výslovně upozorněna na možnost takových škod.

S výjimkou škod souvisejících s právně prokázaným nebo přiznaným porušením duševního vlastnictví způsobeným produkty a / nebo službami poskytovanými stranou bez obsahu třetí strany nesmí odpovědnost strany v žádném případě překročit celkové částky, které od nás obdržíte během období šesti (6) měsíců bezprostředně před datem, kdy došlo k prvnímu poškození.

×

Zásady ochrany osobních údajů

My, (dále jen „Web“, „My“ nebo „Nás“) respektujeme obavy uživatelů o soukromí na tomto webu a vytvořili jsme toto prohlášení o ochraně soukromí, abychom vysvětlili, jaké informace získáváme z vaší návštěvy na náš web a jak mohou být tyto informace použity.

Použití informací

Obecně platí, že neexistují žádné osobně identifikovatelné informace, jako je vaše jméno nebo adresa, které by byly automaticky shromažďovány z návštěv stránek. Některé neosobní informace jsou však zaznamenávány standardním provozem internetových serverů. Informace, jako je typ používaného prohlížeče, jeho operační systém a vaše IP adresa, jsou shromažďovány za účelem vylepšení vašeho online zážitku. Může to být například použito k přizpůsobení obsahu a reklamy vašim zájmům.

Ve zvláštních případech můžeme zveřejnit informace o uživateli, existuje-li důvod se domnívat, že zveřejnění těchto informací je nezbytné k identifikaci, kontaktování nebo zahájení soudního řízení proti někomu, kdo by mohl způsobit újmu na právech nebo majetku webů, jiným uživatelům webů nebo komukoli jinému, komu by mohlo být ublíženo.

Bezpečnost

 Zabezpečení všech osobních údajů je pro nás nesmírně důležité. Bohužel nelze zaručit 100% bezpečný přenos dat přes internet. I když se snažíme chránit vaše osobní údaje, nemůžeme zajistit ani zaručit bezpečnost jakýchkoli informací, které nám předáte nebo z našich online formulářů, a činíte tak na své vlastní riziko. Jakmile obdržíme váš přenos, snažíme se zajistit jeho bezpečnost v našich systémech.

Používání cookies

Soubory cookie jsou informace, které webová stránka přenáší na pevný disk počítače jednotlivce za účelem vedení záznamů. Cookies se používají ke sledování návštěv našich webů a k personalizaci webů pro nové a aktuální předplatitele. Většina prohlížečů je původně nastavena tak, aby přijímala soubory cookie; můžete však resetovat svůj prohlížeč, aby odmítl všechny soubory cookie nebo označil, kdy se soubor cookie odesílá. (Poznámka: Pokyny najdete v oblasti nápovědy aplikace prohlížeče.) Pokud se rozhodnete zakázat nastavení souborů cookie nebo odmítnete soubor cookie přijmout, některé části našeho webu nemusí fungovat správně.

Používání IP adres

IP adresa je číslo, které je vašemu počítači automaticky přiřazeno prostřednictvím internetu kdykoli procházíte web. Když požadujete stránky ze stránek, naše servery zaznamenají vaši IP adresu. Sbíráme IP adresy pro účely správy systému, abychom mohli agregovaným informacím hlásit inzerenty a kontrolovat používání našich stránek. Můžeme použít vaše IP adresy ve spolupráci s vaším poskytovatelem internetu k vaší identifikaci, pokud to považujeme za nutné k vynucení dodržování našich podmínek používání nebo k ochraně našich služeb, webů, zákazníků nebo dalších.

Odkazy na jiné stránky

Web nenese odpovědnost za obsah ani postupy webů třetích stran, které mohou být propojeny s našimi stránkami. Naše stránky mohou odkazovat na webové stránky provozované jinými společnostmi; nejsme zodpovědní za postupy ochrany osobních údajů těchto webových stránek. Návštěvníci těchto webových stránek by si měli přečíst příslušné zásady a postupy ochrany osobních údajů každého webu.

Soubory cookie třetích stran

V průběhu zobrazování reklam na našich stránkách mohou naši inzerenti třetích stran umístit nebo ozpoznat ve vašem prohlížeči jedinečné „cookie“.

K zobrazování reklam při návštěvě našich stránek používáme reklamní společnosti třetích stran. Tyto společnosti mohou používat souhrnné informace (kromě vašeho jména, adresy, e-mailové adresy nebo telefonního čísla) o vašich návštěvách tohoto webu a jiných webových stránek za účelem poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Pokud byste chtěli získat více informací o tomto postupu a vědět, jaké možnosti máte, aby tyto společnosti tyto informace nepoužívaly, navštivte Network Advertising Initiative nebo Self-Regulatory Program for Online Behavioral Advertising. Google AdSense a další prodejci třetích stran používají soubory cookie k zobrazování reklam na našich webových stránkách. Uživatelé se mohou odhlásit z používání souborů cookie DART tak, že navštíví zásady ochrany osobních údajů společnosti Google a obsahové sítě.

Kontaktujte nás

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se tohoto prohlášení o ochraně osobních údajů, postupů našich webů nebo vašich jednání s našimi stránkami, můžete nám poslat e-mail. Informace, které jste poskytli prostřednictvím obecného e-mailu, jako je vaše e-mailová adresa, se používají pouze k odpovědi na vaše dotazy v běžném obchodním postupu a nikdy není sdílen s třetími stranami.

Váš souhlas s těmito podmínkami

Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas se zásadami ochrany osobních údajů. Pokud s těmito zásadami nesouhlasíte, nepoužívejte prosím naše weby. Vyhrazujeme si právo tyto zásady kdykoli upravit nebo jinak aktualizovat. Doporučujeme návštěvníkům, aby tyto zásady občas zkontrolovali. Vaše další používání stránek po zveřejnění změn těchto podmínek znamená vaše přijetí změn.

×

Všeobecné smluvní podmínky

Přijetí podmínek

Používáním (dále jen „web“, „my“ nebo „nás“) vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, nepoužívejte prosím náš web. Vyhrazujeme si právo tyto zásady kdykoli upravit, upravit nebo jinak aktualizovat. Doporučujeme návštěvníkům, aby si občas přečetli tyto podmínky. Vaše další používání webu po zveřejnění změn těchto podmínek znamená, že tyto změny přijímáte.

1. Váš účet

Pokud si vytvoříte účet na našem webu, jste zodpovědní za udržování bezpečnosti svého účtu a jste plně zodpovědní za všechny činnosti, které se v rámci účtu vyskytnou, a za jakékoli další akce přijaté v souvislosti s tímto účtem. Souhlasíte s poskytováním a udržováním přesných, aktuálních a úplných informací, včetně vašich platebních údajů a kontaktních údajů pro oznámení a další sdělení od nás. V souvislosti s vaším účtem nesmíte použít nepravdivé nebo zavádějící informace.

2. Odpovědnost uživatelů stránek, produktů a / nebo služeb

Váš přístup ke stránkám, produktům a / nebo službám a jejich používání musí být zákonné a musí být v souladu s těmito podmínkami a jakoukoli další dohodou mezi vámi a námi.

Při přístupu nebo používání webu, produktů a / nebo služeb se musíte vždy chovat slušně a zdvořile. Konkrétně zakazujeme jakékoli používání stránek, produktů a / nebo služeb a souhlasíte s tím, že nebudete stránky používat pro následující účely:

 • Zapojení do jednání, které by představovalo trestný čin, vedlo k občanskoprávní odpovědnosti nebo jinak porušovalo jakékoli městské, státní, národní nebo mezinárodní právo nebo nařízení, které by nebylo v souladu s přijatým internetovým protokolem;
 •  Komunikace, přenos nebo zveřejňování materiálu, který je chráněn autorskými právy nebo jinak vlastněn třetí stranou, pokud nejste vlastníkem autorských práv nebo nemáte povolení vlastníka k jeho zveřejnění;
 •  Sdělování, přenos nebo zveřejňování materiálu, který odhaluje obchodní tajemství, pokud je nevlastníte nebo nemáte svolení vlastníka;
 •  Sdělování, přenos nebo zveřejňování materiálu, který porušuje práva duševního vlastnictví, soukromí nebo publicity jiného;
 •  Pokusit se jakýmkoli způsobem zasahovat na Web, do našich sítí nebo zabezpečení sítě, nebo se pokoušet používat náš Web k získání neoprávněného přístupu k jakémukoli jinému počítačovému systému;
 •  Přístup k údajům, které pro vás nejsou určeny, nebo přihlášení k serveru nebo účtu, ke kterým nemáte oprávnění;

Kromě toho, pokud provozujete účet, přispíváte na účet, zveřejňujete materiál na webu, zveřejňujete odkazy na webu nebo jinak zpřístupňujete materiál prostřednictvím webu (jakýkoli takový materiál, „obsah“), nesete výhradní odpovědnost za obsah a jakékoli škody a škody vyplývající z tohoto obsahu bez ohledu na to, zda dotyčný obsah představuje text, grafiku, zvukový soubor nebo počítačový software. Zpřístupněním obsahu prohlašujete a zaručujete, že:

 • stahování, kopírování a používání obsahu neporušuje vlastnická práva žádné třetí strany, mimo jiné autorská práva, patenty, ochranné známky nebo obchodní tajemství;
 •  plně jste vyhověli všem licencím třetích stran vztahujícím se k obsahu a udělali jste vše potřebné k úspěšnému předání všech požadovaných podmínek koncovým uživatelům;
 •  Obsah neobsahuje ani neinstaluje žádné viry, malware, trojské koně ani jiný škodlivý nebo destruktivní obsah;
 •  obsah není obscénní, urážlivý, nenávistný, rasově či etnicky nevhodný a neporušuje práva na soukromí ani publicitu žádné třetí strany.

Jste odpovědni za přijetí nezbytných preventivních opatření k ochraně sebe a svých počítačových systémů před viry a jiným škodlivým nebo ničivým obsahem. Přijmeme přiměřená opatření, abychom zabránili přenosu škodlivého obsahu z jeho technologických systémů do vašich technologických systémů. Výslovně se zříkáme jakékoli odpovědnosti za jakoukoli újmu nebo škody vyplývající z vašeho přístupu nebo používání stránek, produktů a / nebo služeb nebo přístupu nebo používání webových stránek třetích stran.

Máme právo (i když ne povinnost) (i) odmítnout nebo odstranit jakýkoli obsah, který podle našeho rozumného názoru porušuje jakoukoli naši interní politiku nebo je jakýmkoli způsobem škodlivý nebo nežádoucí, nebo (ii) ukončí nebo odepře přístup k používání webu, produktů a / nebo služeb jakékoli osobě z jakéhokoli důvodu podle našeho výhradního uvážení

3. Poplatky a platby

Zakoupením našich produktů a / nebo služeb souhlasíte s tím, že budete za takový produkt nebo službu platit poplatky nebo roční poplatky za předplatné. Konfigurace a ceny webu, produktů a / nebo služeb se mohou kdykoli změnit, a my můžeme upravit konfigurace, poplatky, ceny a nabídky, avšak během období předplatného pro vás nebudou provedeny žádné změny cen. Ty vstoupí v platnost až poté, co se dohodneme na prodloužení, upgradu nebo obnovení doby předplatného. Souhlasíte s jakýmikoli takovými změnami, pokud písemně nevznesete námitku do sedmi (7) pracovních dnů od přijetí nebo faktury zahrnující nebo oznamující změny poplatků a / nebo cen. Všechny ceny jsou výlučné a budete platit veškeré daně, cla, odvody nebo jiné podobné poplatky.

4. Použití obsahu a materiálů třetích stran

Provozováním webu nevyjadřujeme ani nenaznačujeme, že souhlasí se zveřejněným materiálem nebo že uvádí, že je tento materiál přesný, užitečný nebo nezávadný. Web může obsahovat urážlivý, neslušný nebo jinak nevhodný obsah, stejně jako obsah obsahující technické nepřesnosti, typografické chyby a další chyby. Web může také obsahovat materiál, který porušuje práva na soukromí nebo publicitu; porušuje duševní vlastnictví a další vlastnická práva třetích stran; nebo jejichž stahování, kopírování nebo používání podléhá dodatečným podmínkám, uvedeným nebo neuvedeným. Zříkáme se jakékoli odpovědnosti za jakékoli škody a / nebo škody vyplývající z použití nebo stahování příspěvků jiných stran na tomto webu.

5. Obsah zveřejněný na jiných webových stránkách

Nekontrolovali jsme a nemůžeme zkontrolovat veškerý materiál, včetně počítačového softwaru, zpřístupněný prostřednictvím webových stránek a webových stránek, na které náš web odkazuje, a tento odkaz na náš web. Nad těmito webovými stránkami a webovými stránkami třetích stran nemáme žádnou kontrolu a neneseme odpovědnost za jejich obsah ani za jejich použití. Propojením na webovou stránku nebo webovou stránku třetí strany nepředstavujeme ani nenaznačujeme, že takovou webovou stránku nebo webovou stránku podporujeme.

6. Porušení autorských práv

Doporučujeme vám respektovat práva duševního vlastnictví ostatních. Pokud se domníváte, že materiál umístěný na tomto webu nebo na něj odkazující, porušuje vaše autorská práva, okamžitě nás o tom informujte. Na všechna taková oznámení budeme reagovat, a to i v případě potřeby nebo vhodnosti odstraněním materiálu porušujícího autorská práva nebo deaktivací všech odkazů na materiál porušující autorská práva.

7. Ukončení

Svou smlouvu můžete ukončit a svůj účet u nás kdykoli uzavřít, a to s účinností posledního dne období předplatného, ​​zasláním e-mailu. Můžeme ukončit svůj vztah s vámi nebo můžeme kdykoli ukončit nebo pozastavit přístup k webu, produktům a / nebo službám, včetně použití jakéhokoli softwaru, (i) pokud porušíte tyto podmínky; (ii) pokud máme důvodné podezření, že používáte web, produkty a / nebo služby k porušení zákona nebo k porušení práv třetích stran; (iii) pokud nezaplatíte dlužné částky; (iv) porušíte jakýkoli platný zákon nebo nařízení. Po ukončení vašeho účtu z výše uvedených důvodů nebude vrácení poplatků zaručeno a bude vám odepřen přístup na stránky, produkty a / nebo služby, včetně všech jejich údajů. Pokud se domníváte, že jsme neprokázali dostatečné služby nebo že služby jsou vadné, musíte nás o tom písemně informovat a počkat čtrnáct (14) dní na odstranění vady. Pokud během této doby nebudeme vadu léčit, můžete předplatné s okamžitou platností ukončit na základě písemného upozornění.

8. Změny

Konfigurace a specifikace webu, včetně a bez omezení veškerého dostupného obsahu, produktů a služeb, mohou být podle našeho vlastního uvážení čas od času pozměněny a / nebo aktualizovány. Jste vázáni jakýmikoli takovými změnami nebo aktualizacemi, pokud tyto změny podstatně nesníží funkčnost a hodnotu stránek, produktů a / nebo služeb.

9. Zvláštní poznámka týkající se dětí

Web není navržen ani určen pro použití dětmi mladšími 16 let a naše produkty a služby nemusí být zakoupeny dětmi mladšími 16 let. Úmyslně neshromažďujeme osobní údaje od návštěvníků mladších 16 let Pokud jste mladší 16 let, nesmíte nám poskytovat žádné osobní údaje. Pokud je vám méně než 16 let, měli byste stránky používat pouze se souhlasem rodiče nebo zákonného zástupce.

10. Omezení záruk

My a naši poskytovatelé licencí neposkytujeme žádné záruky ani prohlášení, pokud jde o web, produkty a služby nebo jakýkoli odkazovaný web nebo jeho obsah, včetně obsahu, informací a materiálů na něm, ani přesnosti, úplnosti nebo včasnosti obsahu, informace a materiály. Rovněž nezaručujeme, že váš přístup nebo používání webu, produktů a / nebo služeb nebo jakýchkoli propojených stránek bude nepřerušovaný nebo bez chyb či opomenutí, že budou opraveny vady nebo že web, produkty a / nebo služby nebo jakékoli odkazované stránky neobsahují počítačové viry ani jiné škodlivé součásti. Nepřebíráme žádnou odpovědnost a nebudeme odpovídat za jakékoli škody nebo viry, které mohou infikovat vaše počítačové vybavení nebo jiný majetek v důsledku vašeho používání produktů nebo služeb nebo vašeho přístupu, používání nebo procházení webu nebo vaše stahování nebo nahrávání jakéhokoli obsahu z webu nebo na něj. Pokud nejste spokojeni se stránkou, jediným řešením je přestat ji používat.

Žádné rady, výsledky nebo informace, ať už ústní nebo písemné, získané od nás nebo prostřednictvím webu, nevytvoří žádnou záruku, která zde není výslovně uvedena. Nezbytně nepodporujeme, ani nesouhlasíme s žádným obsahem ani s jakýmkoli obsahem uživatele, ani s jakýmkoli názorem, doporučením, obsahem, odkazem, údaji nebo radou v nich vyjádřenými nebo implicitními, a výslovně se zříkáme veškeré odpovědnosti v souvislosti s uživatelským obsahem a jakýmkoliv jiným obsahem, materiály nebo informacemi dostupnými na nebo prostřednictvím stránek, produktů a / nebo služeb, vytvořené nebo poskytované uživateli nebo jinými třetími stranami.

11. Omezení odpovědnosti

Žádná strana, její dceřiné a přidružené společnosti, jejich příslušní ředitelé, vedoucí pracovníci, zaměstnanci nebo zástupci za žádných okolností nenesou odpovědnost za jakékoli nepřímé, následné, náhodné, zvláštní nebo represivní škody, mimo jiné za ušlý zisk a přerušení podnikání, ať už ve smlouvě nebo v deliktu, včetně nedbalosti, vyplývající jakýmkoli způsobem z používání webu, produktů, služeb a / nebo jejich obsahu nebo jakéhokoli hypertextového odkazu, i když je tato strana výslovně upozorněna na možnost takových škod. S výjimkou škod souvisejících s právně prokázaným nebo přiznaným porušením duševního vlastnictví způsobeným produkty a / nebo službami poskytovanými stranou bez obsahu třetí strany nesmí odpovědnost strany v žádném případě překročit celkové částky, které od nás obdržíte během období šesti (6) měsíců bezprostředně před datem, kdy došlo k prvnímu poškození.

12. Vaše prohlášení a záruky

Prohlašujete a zaručujete, že vaše používání stránek, produktů a / nebo služeb bude v souladu s jakoukoli dohodou mezi vámi a námi, zásadami ochrany osobních údajů, těmito podmínkami a jakýmikoli příslušnými zákony a předpisy, včetně a bez omezení na jakékoli místní zákony nebo předpisy ve vaší zemi, státě, městě nebo jiné vládní oblasti, týkající se chování online a přijatelného obsahu, včetně všech příslušných zákonů týkajících se přenosu technických údajů exportovaných ze země, ve které sídlíte, a jakýchkoli dalších příslušných zásad nebo pravidel a podmínek.

13. Odškodnění

S výhradou omezení stanovených v tomto dokumentu se smluvní strany dohodly, že se budou navzájem bránit, odškodňovat a navzájem chránit, včetně svých dceřiných a přidružených společností, jejich příslušných ředitelů, vedoucích pracovníků, zaměstnanců nebo agentů a dalších zástupců, před a proti všem nárokům, ztrátám, škodám, závazkům a nákladům (včetně, ale nejen, přiměřených poplatků za právní zastoupení a soudních nákladů), které vyplývají z, v souvislosti s nebo v souvislosti s (i) podstatným porušením těchto podmínek nebo jakýchkoli dohod mezi stranami, nebo ( ii) jakýchkoli obvinění, že jakékoli informace nebo materiály (včetně jakéhokoli obsahu) porušují jakákoli práva jakékoli třetí strany.

Berete na vědomí a souhlasíte s tím, že používáním produktů a / nebo služeb nesete výhradní odpovědnost za veškerá data, včetně osobně identifikovatelných informací, shromážděná nebo zpracovaná prostřednictvím našich produktů a / nebo služeb. Budete nás hájit, odškodňovat a udržovat nás v bezpečí, bez jakéhokoli omezení, za všechny škody v souvislosti s (údajným) porušením jakýchkoli zákonů o ochraně osobních údajů používáním produktů a / nebo služeb pod vaším účtem.

14. Různé

Pokud bude jakákoli část těchto podmínek shledána neplatnou nebo nevymahatelnou, bude tato část vykládána tak, aby odrážela původní záměr smluvních stran, a zbývající části zůstanou v plné platnosti a účinnosti. Zřeknutí se kterékoli podmínky kterékoli z těchto podmínek nebo jakéhokoli jejich porušení, kteroukoli ze stran, v žádném případě nezruší takovou podmínku ani jakékoli jejich následné porušení. Vaše práva podle těchto podmínek můžete postoupit pouze straně, která písemně souhlasí s těmito podmínkami a souhlasí s tím, že jimi bude vázána. Můžeme převést tato práva podle těchto podmínek na základě vlastního uvážení. Tyto podmínky budou závazné a zajistí se ve prospěch stran, jejich nástupců a povolených převodců. Souhlasíte s tím, že mezi vámi a námi neexistuje žádný společný podnik, partnerství, zaměstnání ani agenturní vztah v důsledku podmínek nebo vašeho používání stránek, produktů a / nebo služeb.

Počkejte!

Speciálně pro vás! Promo pouze dnes, nabídky cen za 50% slevu!
Objednat