Veģetācija uzvarēja alkoholismu

Indijas zinātnieki sintezēja no augu sastāvdaļām vielas, kas spēj uzvarēt alkoholismu jebkurā stadijā.

box packaging for the Janssen/Johnson & Johnson vaccine

2020. gada vidū Indijā nezināmu zinātnieku grupa iepazīstināja ar antikoholisko preparātu uz augu izcelsmes sastāvdaļu pamata. Viņi teica, ka mēneša preparāts kurss atbrīvo no alkohola atkarības.

Pētījumi, kas tika veikti 16 norkoloģijas klīnikās uz pacientiem ar dažādām alkoholisma stadijām, apstiprināja Indijas radītāju skaļos paziņojumus. No 3211 pacientiem, kas lietoja preparātu viena kursa garumā, 2984 atbrīvojās no alkohola atkarības. Pārējiem vajadzēja lietot preparātu vēl dažas nedēļas, lai iegūtu pozitīvu rezultātu.

Preparāta darbība

Preparāta darbību zinātnieki aprakstījuši kā dabisku cilvēka kodēšanu. Vielas, kas rada alkohola nepanesamību, sintezētas no citronliānas augļiem. Tie daļēji bloķē organisma etilspirta sadalīšanos un izstrādā noturīgu fizisku riebumu pret alkoholu.

Atšķirībā no tradicionālās kodēšanas, kur atkarīgam cilvēkam nākas cīnīties ar sevi, dabiska kodēšana darbojas psiholoģiskajā līmenī.

Vielas, kas veicina aktīvāku serotonīna un dopamīna izstrādi, tika sintezētas no pieneņu saknes un lakricsaknes. To sistēmātiska lietošana uzlabo garastāvokli un motivāciju, palīdz nostiprināt atbrīvošanās no alkohola atkarības rezultātu, radot apmierinātības sajūtu no paveiktā varoņdarba.

Pēc pirmajām preparāta pielietošanām atkarīgā organisms pakāpeniski programmējas uz etilspirta nepieņenmšanu, vēlme iedzert pazūd pati no sevis. Pēc kursa organisms krasi negatīvi reaģē uz alkohola smaržu, dažos gadījumos izraisot vēlmi vemt. Preparāts darbojas 4-6 mēnešu laikā pēc kursa. Šī laika posma ir pietiekami, lai cilvēks varētu pielāgoties un pierast pie skaidras, veselīgas dzīves – tā īsumā raksturo preparāta darbību Indijas zinātnieki.

Preparāta nosaukums un ražošana

Sakarā ar to, ka pēc prparāta kursa organisms uztver alkoholu kā toksisku vielu, indiešu izstrāde ieguva nosaukumu Alco Win. Preparāts nopērkams visās Eiropas valstīs, Dienvidamerikā un Ziemeļamerikā caur oficiālo ražotāja mājas lapu.

Bez receptes un par pieejamu cenu ar pierādītu efektivitāti, kas šo preparātu padarīja par bestselleri. Sīkāk par Alco Win ir iespējams uzzināt oficiālajā mājas lapā.

Komentāri
Emīlija Bauere
Beidzot ir izgudrots labs preparāts no alkoholisma
Vanags M
Ja alkoholiskajā dzērienā pieliet Alco Win, tad no alkoholisma var atbrīvoties? Ja jā, tad ņemu! Iešu dzert alu un mest dzert
Lillija76
No otrās pudeles tev sāksies slikta dūša))
Žanis1967
Vajag palūgt indiešus izvārīt dziru no augiem pret smēķēšanu, kā man liekas tad šo ieradumu ir grūtāk atmest
Emīlija Liepa
No paraduma smēķēt ģimenes nesagrūst…
Sofija_B
Šis antialkoholiskais preparāts izglāba manu tēvu. Es pielēju Alco Win tējai mēneša laikā. Pirmajā nedēļā savām acīm ieraudzīju rezultātu, tēvs sāka mazāk dzert, viņam vispirms strauji kļuva slikti, bet pēc tam vispār atteicās no glāzes. Es ne par gramu nenožēloju, ka nolēmu nopirkt preparātu! Jau trešo mēnesi tēvs nedzer, pat dvēsele priecājas!
Olivers3344
Cena preparātam tiešām ir pieejama, tas ļoti iepriecināja. Plus tiku uz atlaidi, kas ir divtik patīkami
Nora_Smiltiņa
Mana vecmāmiņa atceros centās vectēvu no alkoholisma izārstēt ar novārījumiem no pienenēm, Indijas zinātnieki zina jēgu augos
Krists1234
Vairāk tā preparātus vajadzētu pārdot caur oficiālo mājas lapu. Laipni konsultanti, kā arī ātra piegāde tieši uz mājām un apmaksa pēc saņemšanas atstāja tikai pozitīvus iespaidus no pirmā pirkuma internetā
Agnese Stallere
Alco Win palīdzēja manam vīram beidzot atbrīvoties no kaitīga ieraduma, atrast darbu un novērst šķiršanos
Jānis S.
Nopirkt Alco Win es nespēju apņemties ilgi, tik ļoti mani uzmanīja pati alkohola nepieņemšanas ideja organismā. Beidzot laulātā uzstāja, visādi gadās. Un ziniet, man ir ļoti žēl, ka nenopirku preparātu agrāk. Es tiku vaļā no savas atkarības no alkohola, nedzeru tagad vispār. Sāku labāk izskatīties, seja ieguva citu krāsu. Tagad plāns priekšā ir viens – atmest smēķēšanu.
Jēkabs_Jēkabs
Man palīdzēja Alco Win, trīs nedēļas un man alkohols kļuva pretīgs, it kā inde. Ja esat nolēmis atmest dzeršanu, uz priekšu. Nopirkt līdzekli, var arī bez speciālas ārsta receptes
Pēteris Tors
šī lieta ātri atsit atkarību no alkohola, lai gan izgatavots no augiem. visiem senajiem alkoholiķiem iesaku
Sandis911
Nezinu, bet tas darbojas! Nolēmu atmest dzeršanu, 6 gadus sēdēja uz stiprā alkohola. Sāku kursu, notika incidents ģimenē un nolēmu piedzerties, kā agrāk. Nopirku konjaku, ielēju glāzīti un tikai no vienas domas, ka es tagad to izdzeršu, man kļuva slikti. Atliku, spēju atrisināt ģimenes konfliktu
Marija Breņķe
Kādreiz, ļoti ceru, ka katrai slimībai būs savs dabīgais preparāts
Saule365
Ar vīru bieži dzēru un viņš izrādīja iniciatīvu, lai atmestu. No kodēšanas baidījos, bet dabisko Alco Win padzert mājās mums bija tieši tas ko vajag. Taču mēs nedomājām, ka šis preparāts pilnībā nositīs vēlmi dzert... otro mēnesi sēžam uz sulām:)

Citi jaunumi medicīnas jomā

Pagaidiet!

Īpaši Jums! Promo tikai šodien!
Pasūtījums